1. 40.
  (bkz: tişikkirlir sipirmin)
  2 ... the chosen one
 2. 41.
  sebep? formalite maçını kazandığı için mi?

  maharet formalite maçında değil ilk maçta en azından 1 tane de olsa gol atabilmekti.orada bunu yapamadıysan formalite galibiyetlerine gereksiz yalakalık yapmayı da bırakacaksın. nerelerde eksik kaldın, zaafların nedir gelecek sezonki planlama nasıl olmalıdır bunlara kafa yoracaksın.

  ayrıca türkiye ilk defa ş.ligi çeyrek finali de görmüyor. 2001'de gs, 2008'de fb bu mertebelere yükseldi.

  ortada teşekkür edilecek bir başarı yok.olsa olsa infan- fino isimli italyana teşekkür etmeli gs'liler zira kura balıyla buralara kadar geldi aksi halde oynadığı futbolla hangi gruba düşse muhtemelen sonuncu olurdu.

  ayrıca 2.turda da schalke dışında kim çıksa eler geçerdi gs'yi.gerçek budur. gs kestaneden çeyrek finalisttir.her zaman böyle kura balı olmaz.

  o yüzdende züğürt tesellisini bırakıp gerçek hayata dönmek gerekir.

  şimdi bunları yazdığım için bazı gs'liler kuduracak ama ben fenerbahçe için de benzer şeyleri yazan biriyim.

  fenerbahçe de özellikle işlerin pek iyi gitmediği bir süreçte bate ve plzen gibi şibidik iki takımla eşleşti. bu da kura şansıdır.

  o süreçte dişli rakipler çıksa 2 turu birden geçemezdi fenerbahçe.aradan geçen haftalarda takım toparlandı morallendi özgüveni arttı daha iyi oynamaya başladı.

  bu kez karşısında elbette güçlü bir ekip vardı ama lazio önünde o bate ve plzen karşısındaki fenerbahçeden çok daha iyi bir fenerbahçe vardı ve iyi bir skor almayı da başardı. ikinci maç yine zor geçecek tabi çünkü daha kaliteli bir kadroya sahip olması asabiyle lazio normalde bu turun favorisiydi.

  ama fenerbahçe artık tur için daha avantajlı yine de yarıfinale yakın olmak fenerbahçenin kolay kuralarla çeyrek finali gördüğü gerçeğini örtmez.

  tabi uefa kupasında bu tür kuralar olabiliyor bu doğaldır ama ş.liginde her zaman bragalar clujlar gelmiyor.2.turlarda da schalke gibi antrenörü değişmiş,liginde istikrarsız sonuçlar alan dağınık bir takım da gelmiyor. gs gerçekten çok zor rastlanacak kuralarla buralara kadar geldi.

  netice itibariyle gerçek şu ki iki takımda ş.ligi seviyesi için şu halleriyle yetersiz.

  f.terim 8 takım arasına kaldık geride bıraktığımı 24 takımı kimse görmüyor gibi gülünç söylemlerde bulunuyordu dün.

  o 24 takımın en az yarısının gs'den pek farkı yok.eşleşseler tur ortada olur.birkaç tane takım da var ki gs'yi her türlü eler. manu,shakhtar,valencia,milan,porto,arsenal hatta gruptan çıkamayan chelsea,man. city...

  o yüzden kura şanslarına aldanıp hayal aleminde yaşamamak ve küçük düşünmemek lazım. çeyrek finale çıktım amanda ne büyük mutluluk eh r.madrid karşısında da rezil olmadık galibiyet bile aldık değmeyin keyfimize.bunlar küçük kafaların düşüneceği zırvalardır.

  oysa avrupanın en pahalı 6.ligine sahip bir ülkenin şampiyonluğa oynayan büyük takımları ş.ligi çeyrek finalini görmeyle avunmamalı bunu yeterli görmemeli ve bunun çok büyük bir başarı olduğunu da düşünmemeli.12 yılda 3 kere gördük bu dereceyi ki kulüplerin kötü yönetim anlayışlarına rağmen.

  daha sık buralara gelebilir daha ötesini de pekala yapabilir takımlarımız.ama işte biraz büyük düşünmek lazım.şu eziklikten kurtulmak lazım.
  2 -8 ... ertan erdem
 3. 42.
  teşekkürler galatasaray.

  zamanla daha iyilerini yapacağına inancımız tam. yeeter ki saçma sapan gerilimler yaşamasın.
  1 ... ayranlisoda
 4. 43.
  Real Madridi 5-1 yenebileceğini bizlere gösterdiğin için teşekkürler galatasaray, damlattığınız her ter damlası için sonsuz kere teşekkürler.
  2 -1 ... sutatamayanpg
 5. 44.
  teşekkürler galatasaray. seneye final oynamak ümidiyle.
  2 ... san marinolu
 6. 45.
  madrid te 3 tane istanbul da 2 tane yemeseydin turu geçecektin.o yüzden teşekkürler.
  1 -1 ... vito andolini
 7. 46.
  Teşekkürler Galatasaray 6 yıl sonra katılıp çeyrek final oynadığın için Teşekkürler Galatasaray gururlu bir şekilde elendiğin için, Teşekkürler Galatasaray, adını yeniden dünyaya duyurduğun için.. Teşekkürler Galatasaray Teşekkürler...
  ... pasorcaprazi
 8. 47.
  dünya basınında "Türkler titretti" başlıkları gösterdiğin için, bize her zaman umut verdiğin ve en önemlisi onurunla, gururunla bunu başardığın için teşekkürler.
  ... peizerat
 9. 48.
  beşiktaş ve fenerbahçe'nin avrupa kupalarından men cezasına bir galatasaraylı olarak gerçekten üzüldüm.... bu kötü günler gelip geçecek türk futbolu güneşli günler görecektir, bu günlere ise acı bir tebessümle bakılacaktır....

  bu gün bu tablo içerisinde galatasaray da olabilirdi ama olmadı işte.... işte bu gün bu tablo içerisinde galatasarayın da olmadığı ve türk futbolunun daha fazla zarar görmediği için teşekkürler galatasaray diyorum....
  -1 ... caylak ama yazar
 10. 49.
  elense de ülkemizi temsil edip oralarda bayrağımızı dalgalandırdığı için bir teşekkürdür.
  1 ... oytunkaran