1. 55.
    Sampiyon olmadan tesekkür falan yok.
    Götümüz diken üstünde maç seyrediyoruz amk.
    1 ... karton toplayan cocuk
  2. 54.
    galatasaray'ın " vazifemiz efendim " diyeceği söz.
    -1 ... teflon
  3. 53.
    La neyine teşekkür edelim bu sene amk?
    Lomotiv moskova maçı hariç mağlubiyet boyna. Neyine teşekkür edicez.. Oynicanız topun amk.
    7 -1 ... son picikan
  4. 51.
    galatasarayın her elendiğinde medya tarafından söylenen klişe bir söz.
    -1 ... byandrex
  5. 50.
    daha fazla gol yemeyip bizi rezil olmaktan kurtardığın için teşekkürler aslanlar.
    3 ... liberta per gli ultras
  6. 49.
    elense de ülkemizi temsil edip oralarda bayrağımızı dalgalandırdığı için bir teşekkürdür.
    1 ... oytunkaran
  7. 48.
    beşiktaş ve fenerbahçe'nin avrupa kupalarından men cezasına bir galatasaraylı olarak gerçekten üzüldüm.... bu kötü günler gelip geçecek türk futbolu güneşli günler görecektir, bu günlere ise acı bir tebessümle bakılacaktır....

bu gün bu tablo içerisinde galatasaray da olabilirdi ama olmadı işte.... işte bu gün bu tablo içerisinde galatasarayın da olmadığı ve türk futbolunun daha fazla zarar görmediği için teşekkürler galatasaray diyorum....
    -1 ... caylak ama yazar
  8. 47.
    dünya basınında "Türkler titretti" başlıkları gösterdiğin için, bize her zaman umut verdiğin ve en önemlisi onurunla, gururunla bunu başardığın için teşekkürler.
    ... peizerat
  9. 46.
    Teşekkürler Galatasaray 6 yıl sonra katılıp çeyrek final oynadığın için Teşekkürler Galatasaray gururlu bir şekilde elendiğin için, Teşekkürler Galatasaray, adını yeniden dünyaya duyurduğun için.. Teşekkürler Galatasaray Teşekkürler...
    ... pasorcaprazi
  10. 45.
    madrid te 3 tane istanbul da 2 tane yemeseydin turu geçecektin.o yüzden teşekkürler.
    1 -1 ... vito andolini