bugün

2016'da normalde 2400 tl olan laptopı teşhir ürünü olduğu için 1600'e almıştım. Hala kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım.
Görünürde bir hasarı yoksa, olması gereken garantisi varsa, aradaki fiyat farkı çoksa neden olmasın. Devir ekonomi devri.
üründen ürüne değişir.

örneğin;

(bkz: kol saati)

sipariş verdiğiniz kol saatinin, sizin için fabrikadan özel olarak üretilip gönderildiğini falan mı sanıyorsunuz?

gönül rahatlığıyla alınır, o ayrı.
buzdolabı gibi eşyalarda çok sıkıntı olmaz ama telefon gibi cihazları teşhir ürünü olarak almayın.
bundan 6 yıl önce teknoloji mağazasından bilgisayar seçip eve gelmesi için adresimi vermiştim. ancak istediğim renk ve model olan son bilgisayarı başka birine sattıkları için ben de teşhir ürünü almak zorunda kalmıştım. içim bir tuhaf olmuştu ama 6 yıldır kendisi ile birlikteyiz çok yıpranmadığı için uzun süredir kullanıyorum.
her yeri ellenmiştir ama ruhu bakiredir. dur ya bu o değildi. ben, uzman değilim ama fiyatı çok fark ediyorsa bence alınır. az para vermek, çok güzeldir.
Büyük konuşmak istemem ama asla yapmam sanırım öyle bir şey.
teşhirciliktir.
ürünün ne olduğu çok önemlidir.

teşhir dildoyu bedava verseler alınmaz.

ancak gtx 3080 in teşhirini 5000 e verseler kredi çeker alırım.
bazen mantıklı bazen mantıksız olan hadise.

ben genel de laptop alacaklara teşir ürün aldırıyor veya satıyorum.

teşir ürün alınır ama mutlaka minimum 1.5 yıl garantisi olmalı.
Ben almam.
Baskasinin anasini siktigi urunu almam. Teknoloji urunuyse hic almam. Ayni paraya bir alt modeli ama sifiri varsa gider onu alirim.

Sozlugu, foruma cevirdiniz iyice aq.
Ucuz etin yahnisi yavan olur.ben almam.
teşhir ürünü aldığım laptop 7 sene gitmişti .
mıncıklınmanmış yada herhangi bir şekilde bir sorunla iade edilmiş ürünü ben bayiden almam ama 2.elini elden yada letgo tarzı sitelerden 1/3 fiyatıysa alırım.
fakirlerin yapacağı eylemdir.
Leş gibi olmuş bir ürünü almaktır.
güncel Önemli Başlıklar