bugün

2000 uefa şampiyonu galatasaray'ın bu sezon içerisinde bütün türkiye'yi avrupa'da başarıyla temsil etmesi sebebiyle hakettiği sözdür.
taraftar olarak herzaman her kötü sonuç sonunda aslında denecek tek birşey var sanırım, yenilsen de yensen de taraftarın seninle. iyi günde kötü günde seninle birlikte.
(bkz: her nerede yasaniyor ve yasatiliyorsa)
kimi omurgasızların anlayamayacağı şükran cümlesi.
madara olan değil, zevk veren bir futbolla oynayarak yenilse de bizi sevindirdiği için söylenen sözdür. futbol bu, hayat devam ediyor, önemli bir sezondu, pek çok talihsizlikler yaşandı, zaten normal bir dönemde bu başarılar gelseydi 4.tura çıkmamıza bile bu kadar sevinmezdik. kısmet değilmiş.

allah aşkına gaza gelip bozmayın şu kadroyu, dünyaca ünlü bir sağ bek, herşey daha güzel olacak.
(bkz: teşekkürler hasan şaş)
empati yoksunu futbol ve takım fanatiği olmayan, türkiye' yi gerçekten seven ve ülke puanının değerini bilen herkesin bu gece söylediği söz.
alışıldık şekilde türk futbolunun avrupa serüvenini mart' a taşıyan galatasaray' ın hakettiğidir.
tesekurler galatsaray bize heyecan dolu maclar izletigin icin .gruptan cikmakta bir basari sonucta her takimin amaclari farklidir.
Onlar, "Ümit Attı 6 Oldu'yla"büyüdü.. Ben "Hadi oglum Popescu ve Kupa Bizim,Mario Jardel ve Kupa Bizim"sesiyle büyüdüm.
Teşekkürler Galatasaray
kendi mabedimizde bize koydun ve şampiyon oldun.

teşekkürler galatasaray

not: fenerli değilim.
ingilizcesi thanks galatasaray.almancasi danke galatasaray olan ifade.
teşekkürler galatasaray daha fazla yeyip bizi rezil edebilirdin.
Senin gibi şerefli bir takımı tuttuğum için kendimle gurur duyuyorum .Her zaman söylerim yine söylüyorum iYi Ki GALATASARAYLIYIM BE iYi Ki !
şerefsizin önce giden bölücü başı apo nun takımıdır.
maçın hakemine rağmen real madrid karşısında ortaya koyduğu futbol ve direnç için galatasarayımıza karşı beslememiz gereken sorumluluktur. mucize olsa da bi 3-0 biz çaksak rövanşta...
teşekkürler galatasaray.

bize çeyrek finali de gösterdin. en son bugünlerde ben çocuktum.

bana çocuklukta yaşadığımız heyecanı bir daha yaşattın, şampiyonlar ligi müziğini bize doya doya dinlettin.

teşekkürler.
3 nisan 2013 akşamı bizi çok güldürdüğü için galatasaray a edeceğim teşekkürdür.
bizi dünyaya kepaze ettiğin için,
ülke puanımızı düşürdüğün için
teşekkürler galatasaray
gruplarda bazı kuşlar gibi 8 yemeyip 0 çekmeyip buralara kadar geldiğin için.
umarım bu çeyrek final sadece bu sezonla kalmaz 3 4 sezon daha üst üste çeyrek finaller görürüz.

ülke puanı konusunda yaptığın muhteşem katkı ve türkün adını avrupada duyurduğun için teşekkürler galatasaray.

edit: fenerbahçeliyim.
bir beşiktaşlı olarak destek verdiğim cümledir. gerçekten gurur duydum.
Canı gönülden Tesekkürler galatasaray.
bu geceki maç ile bu sözü hak etmiştir. yaşattığın heyecan ve bilumum güzel duygular için:

teşekkürler galatasaray.
toplamda 6 değil 5 yediğin için teşekkürler galatasaray.
buraya kadar geldiğin ve bize bu heyecanı yaşattığın için teşekkürler galatasaray.