bugün

hayatımda hiç trene binmedim, hayatımda hiç kars'a da gitmedim lakin. size ne anunakoduklarım.

milletin giyeceğine, yiyeceğine, yaptığına, yapacağına karışma hakkını kim veriyor size?
Kezolukta sınır tanınmamış yine.
Ahlaksızlığın dibine vurmaktadır. Bir de nikahsız aynı yerde kalmalar falan. Sırf bu iş Kars’a gitmeyin otel falan bulun gerçekten o trenle yolculuk yapmaya ihtiyacı olanların yerini işgal etmeyin. Evet.
Şimdi tamam, hak veriyorum. Fotoğraf çok sikindirik ve sırf millete göstermek için özenle çekilmiş. Ama bana ne amına koyayım, beğenmediğim için siklemiyorum. Bitti gitti aq ne zorladınız.
milletin eğlenmesi batmış galiba birilerine.
ulan başıboş, işsiz pespayeler; bırakın artık şu treni de millet işine gücüne baksın. sizin yüzünüzden treni gerçekten ulaşım için kullanan insanlar mağdur oluyor. sıktı artık yeter.
Ulaşılamıyan '"ciğer".
sanki bu sözlükte troller ve ak-it ler olmasa ölecek hastalığı var gibi.

bu kızlar sıkma baş falan olsa ;

ooo dinci bütün bacılar kars'a gidiyor,

belli ki bunlar üni. öğrencisi kızlar

ooo bunlaaaarrrr horossssbuuuuu.

hay yapacağınız muhabbete attırayım.

kutsal bilgiye ulaşma mekanından

b@klu g@tlerinden çıkardıkları her şeyı kutsal zanneden

dallamaların avaracılık yatağına doğru.

tanım : 4 tane kız bir trenle seyahat ediyor, olumsuz bir şey yok.
insanların eğlenmeleri zoruna mı gidiyor trol efendi?

ulan bu kafalarla aynı yüzyılı paylaşıyoruz ya o da benim zoruma gidiyor.
Ya şimdi destinasyon Kars olmasa bu neşeyi bu mutluluğu anlayabilirim de. .
giyim kuşamlar vs karışılmaz ama takıldığım konu gel karsta yaşa desen yaşamazlar, böylede gülmezler amk. gel orada iş kur geliştir karsı peluşlu kezbanlar.
oha kahve içiyorlar, resmen zinaya teşvik.
vagonun o kompartmanı’nı onlar kiralamışlar. parasını vermişler size içinde ne yaptıklarından.