1. 1.
    tc ziraat bankası bankakart combo

Ziraat Bankasının sunduğu Bankkart Combo ile kredi kartı ve Banka kartı tek bir kartta buluşuyor.

Kartın ön yüzünde kredi kartı numarası yer alırken, arka yüzünde banka kartı numarası yer alıyor.

POS veya ATM'de yapılması gereken tek şey, kartı taktıktan sonra ekrandan hangi kartı (kredi kartı, banka kartı) kullanacağını seçmektir.

bu özelliğini çok sevdim, iki kartı tek kartta birleştirmişler.
    2 -4 ... bay efendi
  2. 2.
    olayın emekliler açısında böyle yapılması güzel olmuş. zaten gençlerin ziraat bankasıyla işinin olacağını sanmıyorum. en azından emekliler iki kartı sürekli üstlerinde taşımak zorunda değiller. şahsen garanti bankası dışında benim için tüm bankalar tırt.
    ... bay efendi
  3. 3.
    Buün bana mesaj yoluyla en kısa zamanda kartı yollayacaklarını yazmışlar.
    Biraz araştırdım 40 lira aidat ücreti varmış ama nedense internet bankacılıgı da dahil hiç bir yerden kart iptali için çözüm sunmuyorlar. Yarın bankaya gidip iptal ettirmeyi düşünüyorum.
    Zaten çok işime yarayan bir şey değil. Benim için gereksiz bir kart. Bunu bana niye yollamışlar ki. Ben başvuru yaptıysam eğer atm'de rastgele düğmelere basarken. Şimdi gidip iptal ettirmem gerek.
    Devletin soyguncu olduğunu bilyorduk da bu kadar herkese isteği dışında kart gönderip ne koparırsam kar deyip aidat parası altında yolabileceğini hiç düşünmemiştim.
    -1 ... glgelivadi