1. 1.
  bir kürtün ne kadar bonkör olabileceğini bize gösteren tespittir.

  adam trakyayı bize bırakmış inanabiliyor musunuz?
  1 ... yagmadan donen viking cavusu
 2. 2.
  rüyalarda görünecek bir olaydır.
  1 ... erenika
 3. 3.
  http://www.dailymotion.co...+ad%C4%B1m+elvan+dalton/1
  ... sessizdeydi duymamisim
 4. 4.
  30 senedir kürdistan hayali kuran kekoların bi taraflarından uydurduğu bölgelerdir. bence şahin k nın erojen bölgesini gay kürtçü arkadaşımıza verelim. doya doya özgürlüğünü yaşar.
  1 ... biliqnamyturqan
 5. 5.
  (bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler).
  ... sevgilim ben manyak oldum
 6. 6.
  uyuşturu madde kullanım yaşının düşmesi sonucu oluşmuş 'kafası güzel ergen' başlığı.
  ... alwayspiizbecauseizmitliyiz
 7. 7.
  oluşturulma hazırlıkları Avrupa Birliği'ne uyum süreci ile başlamıştır: http://en.wikipedia.org/wiki/NUTS_of_Turkey

  ben kürt değilim, bölünme yanlısı hiç değilim. Bölündükçe küçülür ve bölünmeyen devletlerin egemenliği altına gireriz. Bu durum, bölünürsek oluşacak her parça* için geçerlidir. ama herşeyden önce insanım ve orada kendi ayrı dilini konuşan, yıllardır asimilasyona maruz kalmış, büyük eziyetler çekmiş ve acilen haklarında birşeyler yapılması gereken bir halk olduğunun da bilincindeyim.

  federasyon sistemine geçiş konusunda da, nihai bölünmeyi engeller mi yoksa hızlandırır mı karar verebilmiş değilim ve konuyu tartışılabilir buluyorum. her iki argümanın da haklı yanları var ve sonuç o günün konjonktürüne bağlı olacak gibi görünüyor.

  ancaaak, kürdistan hayali kuran bazı "dünkü eşcinsel" arkadaşlarımız yukarıdaki haritaya baksın da bi tarafından sınır uydurmasın. göz var nizam var. Olur da bir gün gücünüz* yeterse, alıp alabileceğiniz aha oradaki sarı ve mor bölgelerin artık ne kadarını kazanabilirseniz* orası olacaktır.
  2 ... wndrsgnj