1. 1.
    (bkz: polis devletinin vatandaşını fişlemesi)
    -3 ... annabell lee
  2. 2.
    ülkenin nasıl amına koyulduğunun ispatıdır. her işi yandaşa verirlerse olacağı buydu dediğim hadisedir.
    -1 ... jagsat
  3. 3.
    deneyipte doğru sonuç alınandır.

yok artık lan.
    1 -1 ... vsaire
  4. 4.
    deneyip sonuç alamadım.

edit: vay amk şimdi oldu
    2 -1 ... sex and lahmacun
  5. 5.
    kendi kendimi bulduğum yer. ikametgahı gösteriyor.
    ... basak burcu errrkegi
  6. 6.
    bazı insanların muaf olduğu olaydır.

herkes kesin ve net olarak çıkmıyor beyler. ama çoğunluk çıkıyor.
    -1 ... vsaire
  7. 7.
    (bkz: Vatandaşı olmasan eğlenceli ülke aslında)

Kici kirik elektrik supurgesi alirken bile tc verilen ulkede boyle bir bug olmasi ve bu bug'i devletin sitesinde yakalamak...

En son dunya'ya ayak uyduramadigimizda imparatorluk yikilmisti... bilmem anlatabildim mi?...
    3 -1 ... lannoldu
  8. 8.
    kendi adresimi görmemle şok oldugum olay. kim bilir daha hangi bilgilerimiz devletin elinde torpille hiç bir işi bilmeyenlerin devlet kurumlarını atanması yüzüden gelinen hale bak.
    -1 ... trane46
  9. 9.
    bu kadar göt oğlanı,ipini koparana oy için iş verirsen olacağı budur... kimliğini her gösterdiğinde senin mahremin olan ev adresini bazı orospu çocuklarının bulabileceği yol olarak karşımıza çıkıyor. Cidden böyle bir ülkede yaşamaktan- bu şekle gelmiş haliyle- artık ikrah ediyorum... kıt kafalı ibineler... 10 adet tc sorgulamasında da adreslerin tuttuğu görülmüş olupta acaba bazı! insanların nasıl muaf! olduğunu bilenlerinden neden muaf? sorusuna kesin cevap vermeside gerekir ki zira yapamazlarsa demekki okumayı bilmiyorlardır diye düşünür elin adamı...
    1 -3 ... uyuzyus
  10. 10.
    aha bi bu eksikti ota boka tc kimlik numaramızı vermeyelim evimizden aldırırlar mazallah
    admine özel tanım: tc kimlik numaranızı sisteme girdiğinizde bi şekilde evinizin adresinin bulunması.
    1 -1 ... skorfild