bugün

her ırktan insanın eşit şartlar altında yaşayabileceği, hiç bir ırka atıfta bulunmayan, herkesi aidiyet duygusu ile bağlandığı anaolu topraklarının taçlandırılacağı bir cumhuriyet olacaktır.

bu sayede suni gündemler yaratılamayacak ve ülke yaşanabilir bir yer olacaktır.
daha türkçe konuşamadan devlet yıkmaya çalışanların şahane sloganı.

anayasanın 1. ve 4. maddelerine muhalefet anlamına gelir.
kürtleri anadolu toprağından temizlersek herşey mümkündür.
çalar saat amına koyım sanki türkiye cumhuriyeti dedirtir. boz tekrar kur... sütünü iç, yat. belki rüyanda görürsün?
önermedeki mantıkla; fransa, almanya, japonya, italya, izveç, norveç, finlandiya, rusya, amerika, ermenistan gibi ülkelerin de kendilerini lağvederek yeni isimlerde kurulması gerekmektedir. hatalı bir önermedir ve gereksizdir. bahsedilen durumlar ülkenin adına değil, yasalarına bağlıdır.
peki bunu kim istiyor; kürtler mi, yoksa emperyalist devletler mı?

peki siz burayı ırak mı sandınız; her ikinize de soruyorum... abd ırak'taki kürtleri yanına aldı, içerden onların desteğiyle ırak'ı vurdu. sonra? bir avuç toprak... kuzey ırak'ta bir kürt devleti...

burası ırak değil, burası dünyanın hiç bir yeri değil.

evet; burası anadolu!

edit : eksileyeceğine, yiğitsen aksini pm at.
(bkz: feshetilsin)
(bkz: hayallerde yasiyor bazi ibneler)

Bu gun turkiyenin icler acisi durumunun tek nedeni insanlarin zihniyetidir. Ataturk cumhuriyeti, veya Turkiye cumhuriyetinde problem yoktur, problem icimizdeki hain yobazlar, ve cahil halktir...

Demokrasi bize kendi kendimizin efendisi olmayi soyler. Halk olarak yonetici bizizdir, ve yoentici halka hizmet etmekle yukumludur. Ancak turk halkinda kul kole ihniyeti vardir, amac kul olmak kole olmaktir, basbakan ne derse odur. Padisahtir cunku o...

Adam akilli bir duzen istiyorsak, ilk olarak kendimizi degistirmeli, kendi kendimizin yoneticisi olmaliyiz...
sait nursi demiş zamanında bu sözü. geçmişin tartışması hala cemaatte bir kısım insan tarafından sürdürülür. birilerini geçmişte kalmakla suçlayan insan evladının geçmişte ki tartışmanın farklı tarafıda olduğunu ve aynı zaman diliminde kaldığını kanıtlayan cümledir esasında...
(bkz: sıradaki zırva gelsin)
daha kelimeleri doğru yazamayan cahil cuhela takımının arzusudur.

(bkz: cahil halkın iradesine saygı duymak)

hala bunu bekliyorsanız kendinizi biraz geliştirmelisiniz. misal, hızlı türkçe kurslarına katılabilirsiniz...
(bkz: fesih)
(bkz: feshetmek)
(bkz: feshedilmesi)
lütfen nutuk(söylev)' u okuyunuz.
(bkz: küvet sütle doldurulsun kıça buzlu badem sokulsun)*
(bkz: düşünme demiyorum hobi olarak yine düşün)*
isteğin mantıksızlığı, sinir bozuculuğu bir yana ama her şeyden öte güldüren tarafı ağır basıyor. tipik 4 harfli mantığı. varolan devletin yıkılıp yenisinin kurulmasını isterken bile devlet buna bişe yapsın mantığıyla gidiyor. birileri tc'yi lağvetsin yerine yeni devlet kursun artık eşek değiller ya paşamı da bakan makan bişe yaparlar.

yiyosa yık yenisini kur dangalak. böyle demokratik talep mi olur ? bu saçmalıklar dünyanın en demokratik ülkesinde de en faşizan rejiminde de ciddiye alınmaz bu tarz bir talep. memnun değilsen hem oturmak hem düşünmek için kullandığn organını kaldırıcan direnicen yiyorsa. dağda elinde silah gezen adam bile bir yerde bunlardan daha adam hiç olmazsa harekete geçmiş. komiklikmi yapıyorlar ne yapmaya çalışıyorlar hakikaten anlayamıyorum bazen.
(bkz: ne içirdiniz buna)
ben fitneyi sokakta da yayarım, sözlüğe de sokarım, kahvede de zehirlerim milleti zihniyetin ürünü olta öneridir. böyle basit numaraları yememek ve prim vermemek gereklidir.
(bkz: birader götün açıkta kalmış senin)
daha güzeli var . ya sev yada get fuck and go.
hiç güleceğim yoktu.
(bkz: senin ağzın ne söyler sakine kadın)
belli kesimlerin tek baslarına devlet kurmayı oturma organları yemediği vakit bulduğu çözümdür. lakin halen beyinlerine kan gittiğinden emin olunamamaktadır.
(bkz: berke de cansu dan ayrılsın istiyorum)
saçmadır. zaten her ırk türkiye cumhuriyeti içinde aynı haklara sahiptir amına koyayım ya keşke eşitlik olmasa, sizin gibi* vatandaşlarla aynı haklara sahibim ya lanet ediyorum yemin ediyorum. devlet ne vermiyor size de isyan ediyorsunuz, siktirin gidin bi ya.
güncel Önemli Başlıklar