1. 1.
    Hayırlı ve kahveli cumalar.

ülkenin beka sorunu olmasından dolayı yapılmış ve bu şekilde ikram edilmiş kahvedir.
    şöyle;
    tc cumhurbaşkanlığı antep fıstıklı kahve keyfi

vallahi ben 43 yaşındayım ilk defa böyle bir kahve görüyorum.
    bu nedir yahu?

cumhurbaşkanlığı sarayında neler yaşanıyor? ne alemler yapılıyor?

işin trajik yanı bunlar paylaşılanlar.
    ya paylaşılmayanlar?
    yani bizim bilemediklerimiz, göremediklerimiz?

sarayın arka odalarında neler dönüyor kimbilir?

ya işte, millet çöpten soğan toplasın, sarayda antep fıstıklı kahveler içilsin.

müstehak mı bu millete?
    sonuna kadar müstehak.

--- spoiler ---
    yiyin efendiler yiyin, bu han-ı iştiha sizin,
    doyunca, tıksırınca, çatlayıncaya kadar yiyin!
    --- spoiler ---
    47 -14 ... tengir budun
  2. 2.
    Kemalistim ama bundan 100 defa içmişim bütün kafelerde var. Çok acayip bişey değil.

Edit: yuh aq ne linç etmissiniz bee. Evde benim eşim de yapıyor bundan ne var aq.
    6 -32 ... dandanakandadamdandamaakanadam
  3. 3.
    şantiyeye 400.000 kmde fiorinoyla giden formen bir adamın ben görmedim diyerek anormalleştirdiği sıradan kahve.

senin bakkal ekmeğini ilk kez askerde gördüğünü varsayarsak şaşırman normal.
    6 -21 ... telefoncu ekrem
  4. 4.
    Babil'in asma bahçesi gibi bu nedir dayı?
    18 ... the president
  5. 5.
    bu kahveye normal diyen bir zahmet siktirsin gitsin ya.
    tamam kafelerde, lüks restoranlarda olabilir, ama milletin parasıyla böyle kahve içmek, ikram etmek olmaz. nesi normal bunun amk?
    18 -2 ... oz hakiki lilith
  6. 6.
    Milletin ve devletin rızkına göz dikmiş kişi beyanı,

altı üstü bir kahve ne var bunda bu CHP zihniyeti milletin sırtına kene gibi yapışır yalnız millete zırnık koklatmaz çok görür elit(!) Bir azınlığa milletin kaynaklarını peşkeş çeker kahveyi bile çok görmesi bundan çünkü kendileri içerler.
    4 -19 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Değişik bir keyif.

E bunu nasil yicez lan fincanı mı yalıyoruz?

Ek: lan düşünsenize önem derecesi üst düzey toplantı, üst mevkiiler toplanmış. odaya bir giriyorsun herkes fincan yalayıp kemiriyor. Ağızlara nutella bulaşmış ahahhshs.
    14 -1 ... sus ve yazmaya devam et
  8. 8.
    beqa sorunundan dolayıdır.

eğer büyük şehirler beqamızı riske atmayıp çamur ittifakına oy verseydi bunun yanına şöbiyet de ikram edilecekti. şimdi kuru kuru kahve içiyoruz. mutlu musunuz?

*bu arada görseldeki fıstık içinin kilosu carrefourda 190 tl. yetmez ama evet.
    5 ... caranthir
  9. 9.
    Tutulacak yere Antep fıstığı koymuşlar nasıl tutacaklar lan bu kahveyi?

Ayrıca normal diyeni kısırlaştırmak lazım. He normal amkmun kesin her gün evinde böyle kahve içiyorsundur.

Edit: bir AKP'li de Beşiktaş'ta 8 TL demiş. Beşiktaş'ta kafede su 5 liradan başlıyor bunlar yalayacağım diye dillerinde tüy bırakmadılar.
    8 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    hangi ülkede görülmüş? bizim ülkemize bakar mısın, çay dağıtan adaylar ve ötesi, alıştım normal geliyor.
    ... karamel abla