bugün

--spoiler--
CHP Adana Milletvekili Burhanettin Bulut, Meclis TV’nin yayınları nedeniyle Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığı’na başvurdu. Bulut, TBMM Başkanı Yıldırım’ın AK Parti’nin istanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı sıfatıyla yaptığı konuşmaların TBMM TV’de yayınlanmasının yasaya aykırı olduğunu ve haksız rekabete yol açtığını belirtti.
--spoiler--
bildiğin trt 3.
herkes uyurken zamanı değerlendiriyorlar.
Zurnanın zırt dediği madde. Sayı da önemli. 340'ı geçerse daha da takip etmem referanduma kadar.
En çok hapishanelerde izlenilen tvdir.

Torba yasada af çıkacak diyolla açsana Tbmm tvyi.*
http://www.trt.net.tr/ana...spx?y=tv&k=trt3tbmmtv

canlı olarak yayınlanmaktadır.
ironik şekilde iktidarla vicdan sahibi isimlerin meclisteki can güvenliği maçı yerine "top" yayını yapan devlet kanalı.

internet yayında.
elektrik faturasından bile kendine katkı alıp ülkenin tarihi bir gününde yayın yapmayan kanal. evet.
Izleyin uyumayin ey sozlukculer.
yayın yapmasına izin verilirse, işi gücü bırakıp ta isveç'ten izleyeceğim kanaldır. doğduğumuz büyüdüğümüz ülkenin çamura çekilmesine izin vermeyeceğiz.
bugün, bu hafta boş vaktiniz varsa izleyin izlettirin....
ülkemizin geleceği şekillenecek.
durumun vahametini anlayın.
cumhuriyet halk partisinin lideri konuşurken yayını kesen akp tvsi. yayının kesilme nedenide kablolarda sıkıntı olmuş(!)
Konuşup anlaşmaktan yoksun milletinvekillerinin gösterildiği tv kanalı.
Bu sıralar tbmm tv de horoz dövüşlerini sıklıkla izleyebilirsiniz.
şu sıralar trt spor'la dönüşümlü olarak yayınlanan, bazen izlerken kendimi kaybettiğim kanal. insanın milletvekili olası geliyor.
merak ediyorum! milletin seçtiği , millet için yaptığı toplantılarda neden ama neden kapalı oturum yapar?!?
sansürlü yayının kalesi.
kalemine vurulduğum yüksel aytuğ'un bu günki zap'tiye'sinden söz ettiği kanaldır.

TBMM TV'nin yayınının 19.00'da kesilmesi en çok Beyaz TV'nin işine geliyor. Yoksa Bilgehan Demir'in sunduğu dövüş programları, bu kanalla asla rekabet edemezdi!
An itibariyle yeni bir kavgayı ekranlara getirebilecek kanal. Bekliyoruz efendim.
diğer kanallarda boks maçı olmadığında izlenebilecek kanaldır. kamer genç veya hasip kaplan söz aldığında kan çıkar.
(bkz: tayyib e bağlı meclis tv)
(bkz: sky turk)
an itibari ile kemal kılıçdaroğlu'nun recep tayyip erdoğan hakkındaki konuşmasının ortasında yayını kesen kanaldır. ilk önce görüntü gitmiş, ardından ses gitmiştir. hemen akabinde trt3 yayını devreye girmiştir.
Anayasa değişikliği oylamaları sırasında oturuma ara verdiğinde enstrumantel olarak my heart will go on'u çalmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Ne kadar anlamlı olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum: "Hepimiz koca bir geminin içindeyiz. Bu gemi buzdağına çarpıp, batmak üzere. Batıracaklar güzelim ülkeyi." *
özellikle kamer genç söz hakkı aldığında izlenmesi gereken kanaldır. özellikle akp'ye yönelttiği eleştiriler sırasında, akp grubundan gelen homurtular, meclis başkanını delirtmesi bu kanalı izlenebilir yapan yegane şey bana göre.