1. 1.
    pek tabi ki fetö'cüdür gey kardeşlerim.

utanmaz, arlanmazlar. nereden ne çıkaracaklarını, hükümete bel altı vurmak için ne yapacaklarını şaşırdılar.

"moclos boşkonono oç molyono boş jop olonnoş, hokomot ostofo" diyerek kafa açıyorlar. ne yapsalardı olom, çükübik duster 'la mı yola çıkarsalardı koca tbmm başkanı' nı ezikler?

güvenli olacak tabi ki başkan'ımızın bindiği araçlar. adam sizin gibi boş değil, koca meclis başkanı amk.

hem siz fakirsiniz diye size çok geliyor bu meblağlar. nedir lan 3 milyon tl. ben bile 1 milyonluk jipe biniyorum, meclis başkanı binmiş çok mu amk?

bence bu jipler güvenilir değil, hemen üzerine fark verilip daha güvenli olanları satın alınmalı. geri iadesi yoksa da bunlar garaja çekilip yenileri alınmalı. evet.

tbmm başkanına jip alındı diye kuduran tip
    3 -11 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    (bkz: aynı teraneleri 1400 yıl boyunca tekrarlamak)ta bir fayda olmadığını anlayamayan, (bkz: 1400 yıl önceki hükümleri bugün uygulayamazsınız) gerçeğinden bihaber, "islam'da güncelleme yapılması gerektiğini bilmekten aciz" tiplerdir.

allah hepsini kahretsin! hayır, ne bekliyorlar ki? şurada (bkz: tbmm başkanı kahraman a 3 milyonluk 5 yeni jip/#39031343) anlatılan, ta 1400 yıl öncesinde kalmış, asr'ı saadet tutumlarının tekrarını mı?

güldürmeyin efendim, kendinizi de güncelleyin, çağdaşlaşın artık!...

not: başlık sahibi yandaşın dilinde pütür kalmadı yeminle! yeni cipin şahane deri koltuk kokusu sinmiş şeyi yalamaktan büyük haz aldığı açık.
    2 -1 ... rumeli71
  3. 3.
    rumelili falan diye nick almış bir fetöcüdür. anladığı dilden cevap vermek elzemdir.
    tbmm başkanına jip alındı diye kuduran tip
    1 -4 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    elin gavuru siz gibi cumhurbaşkanı'na düşmanlık beslemiyor. ellerine fırsat geçse bir kaşık suda boğacak potansiyelleri yok siyasilerini.

hiç mi aklınıza gelmiyor lan bunlar, bu replikleri yazarken?

tanım: daha çok kuduracak tiptir.
    -1 ... frktmz krds frktmz