bugün

TAŞ GiBi AĞIR CÜZDANI OLAN ERKEKTiR.
(bkz: money talks)
ilik gibi kızın yanında çekirge gibi dolanan erkektir.
kızların tipe erkekler kadar önem vermediği, şekilci olmadığı gerçeğidir.. erkekler ise öylesine şekilcidir ki kız çirkinse bile mutlaka aşırı bakımlı kokoş bir şeydir.. mutlaka bir şekilde şekilcidir yani erkek kişisi..
Allah çirkin şansı versin dediğimiz durum ama önemli olan anlaşmaları kız sevmiş kime ne ya da mesele çocuğun kuvvetli bir cüzdanı olmasıdır kim bilir.
kız taş yanındaki de abisidir.
Dün gece bizzat şahit olduğum durumdur. Arkadaşlarla ayrıldık otobüs durağına doğru Yürüyordum benzinliğin içinden geçerken bir porche gördüm kadının biri iniyordu ama ne kadın. Gerçekten çok güzeldi. Derken böyle ayı gibi hıyar gibi bi adamın yanına gitti ama adam tam barzo tip gömlek kösele neyim ve dedim ki eyy para sen nelere kadirsin.
ağzı iyi iş yapıyor demek ki...
çirkin erkek benim. yanımda taş gibi kız yok. nasıl olcak bu iş ?
taş gibi kız da benim arkadaşlar ama lezbiyenim.. güzel kızlar eklerse...
Arkadaş demek ki vitamin yüze değil başka yere işlemiş.
bu olayı türkiye için şöyle özetlemek mümkün, parası olan zengin erkeğin yanındaki sürtük paragöz kezban.

kezbanlar erkeğin giderine değil, gelirine bakmaktadır.
Çirkin şansı diye bir şey var.
her kızın yanındaki erkeği tipine göre seçmediğinin ispatıdır.
Kiz erkek yoklugu cekiyodur. Erkegin cok guzel bi ozelligi vardir para, spor, makam vb.gibi. tas gibi erkekler yaklasamadigi icin citiri malin biri yiyodur.
aşk meşk işlerinde beceriksiz erkeklerin sürekli bok attıkları erkektir.

hani bi durup demek lazım "ya sorun bendeyse?".

diyoruz işte "yaa kızlar hep şuna bakıyor, hep buna bakıyor, işte paraya bakıyor" bilmem ne bilmem ne.

erkekler demiyor mu hep "ya kızlar hep kaslı yakışıklı erkeklere bakıyor, kendini sevecek sadık, mutlu edecek erkeklere değil piç erkeklere bakıyor." falan? eee sonra güzel bir kızın yanında çirkin ( size göre ) bir erkek görünce de " kesin parası çok amına goyyum".

ya arkadaş ne biliyorsun? belki kız sevdi? belki adam yakışıklı veya zengin değil ama çok kaliteli, karakterli biri. belki sempatik, belki esprili, belki kültürlü dolu bir adam.

kaslı görsen "kızlar hep bu piçlere bakıyor, her şey tip mi amk yeaa"; çirkin görsen " ya hep para işte yeaa" .

sorunu hep dışarıda aramamak lazım. belki bizim bakılacak bir yanımız yoktur?

belki ne yakışıklı, ne zengin, ne kültürlü, ne sohbeti muhabbeti çekilir, ne de mutlu edecek bir tipiz? ee yani hiç bir albenimiz yoksa hiçbir artımız yoksa neden kızlarla gezen herkese bir kulp takıp kızları da çıkarcı olarak yaftalıyoruz?

ee kızlar tipe bakıyor, sende tip yok. kızlar paraya bakıyor, sende para yok. kızlar iyi niyete, gönüle bakıyor falan ee sende belki o güveni verecek karakter yok. ee kusura bakma da kızlar da hayır kurumu değil aq yani.

tip çok önemli değilse sen git kendinden kat kat çirkin bir kızla ol ?

kültürsüz biriyle ol ?

eyyorlamam bu kadar.

18 - 68.5 yaş arası elit kızlar pm pls.
güncel Önemli Başlıklar