bugün

yahudi cesaret madalyasının niye verildiğini bilmeyen gerizekalı ergendir. lan nerde ezberlettiriyorlar bunları size?
yahudi cesaret madalyası 2. dünya savaşında yahudilere kapılarını kapatmadığı için türkiye cumhuriyeti'ne verilmiştir, recep tayyip erdoğan'a değil.

şimdi kaybol liseli.
kafasındaki düz mantık gibi, lisenin de düz olanında okuyan liselidir. hay sikim bu düz liseleri.
doğru söylemiştir. fakat burda bir liseliye liseli diyen liseli durumu var.

http://galeri4.uludagsozl...olan-%c3%bclke_164888.jpg
gerizekalı olmakta ısrar eden liselidir. bu iq'ya göre ortaokula tekrar gönderilmelidir.

tayyip erdoğan o ödülü türkiye cumhuriyeti adına almıştır.
türkiye cumhuriyetini kim kurdu?
atatürk.
hmmm geçmedi mi filtreden liseli?
kanımca '' italyadaki asgari ücret türkiyedeki asgari ücretle bir olsaydı italya ekonomik krize girmezdi '' diyen ergendir aynı zamanda. araştırmadan sormadan kulaktan dolma bilgilerle konuşur bu ergenler. eğer türkiye pkk ile uğraşmasaydı dünyada bir süper güçtü.

madalya olayında ise ; '' peygamber efendimizin peygamberliğini duyurmasından sonra şehrin önde gel hristiyanları hz.muhammed s.a.v ın peygamber olup olmadığını tespit etmek istemişler. bunuda 3 yolla denemişler. bunlardan biriside ''hediyedir'' hristiyan cemaatinden 2 kişiyi göndererek peygamber efendimize bir hediye vermiş. peygmber efendimizde kabul etmiş, almış. hristiyan demişki '' eğer o hediyeyi almasaydı '' peygamber olduğuna inanmazdım.
bizim dinimiz böyledir. ahlak dinidir. kurallaa uymak gerekir. tabi bunu genç postal yalayıcılar bilmez.
şu an sağda duran rte'li, resimden dolayı yazmak istediğim başlıktır:
-tayyip yahudi cesaret madalyası aldı diyen liseli-
*
resim fotomontaj mı? bilmiyorum. ama... o şapka, o kırmızı giysi, o kırmızı giysinin üzerindeki işaretler...
bunların hepsi masonik sembollerdir.
yanlış anlamayın! "rte mason" demiyorum. masondur ve ya değildir.. o ayrı.
benim inancıma göre, kimin ne olduğunu en iyi allah bilir.
*
zaten cumhurbaşkanlık, başbakanlık, diplomatlık, siyasetçilik... gibi mesleklerde yer alacak insanlar, benim senin gibilerin giremeyeceği ortamlarda, ülkelere ve dünya'ya yön veren gruplar tarafından, çocukluktan itibaren yetiştirilir.
*
masonlar düzenli olarak yaptıkları toplantılarda, bu resimdeki gibi kıyafetler giyer. kıyafetlerinin renklerine, görkemine, şatafatına, üzerindeki sembollere göre kendi içlerinde hiyararşik (alt-üst ilişkisi) bir düzende bulunur; büyükten küçüğe, kıdemlisinden çömezine...
*
eğer gerçekten böyle bir madalya verildiyse... bu türkiye-israil ilişkilerini, normalleştirmek için atılan karşılıklı adımlardan biri de olabilir. bak bu madalyayı veren israil mi? bimiyorum. ama dediğim gibi...
*
kimin ne olduğunu tam olarak bilmek zor. ama... giysisindeki sembollerden dolayı rte'nin, elini sıktığı beyefendinin mason olduğunu tahmin ediyorum. masonluğa genel olarak hoş bakılmadığını düşündüğüm, bir ortamdan bugünlere geldiği için, rte'nin mason olmama ihtimali kolaylıkla söylenebilir.
*
toparlamak gerekirse...
üniversitelerdeki kep törenlerinde, mezun olan öğrencilerin ve öğretim görevlilerin giydiği özel giysiler...
siyasetçilere, gittikleri üniversitelerde "fahri doktora ünvanı" verilirken giydirilen giysiler...
şu an sağda duran rte'li resimde, kırmızı giysi ve üzerindeki işaretler...
masonluğun işaretidir. selamıdır.
ama bu onların mason olduğu anlamına gelmez tabi...
liseliler arasında hala favoridir.
şakirtin tepkisini çekecek olan liselidir. şakirtleri kızdırmayalım nesilleri tükeniyor sonuçta.
şakirterin tepkisini gerizekalı bir ergen olduğu için çekmektedir.
masonluk, yahudilik, israil devleti birbirinden farklı kavramlardır. yahudilik diğer ikisine göre fazla zararlı değildir. masonluk ve bunun daha üstleri zaten türkiye kurulurken dahi başbakanı ve cumhurbaşkanını seçtiği için tayyip ve saz arkadaşları için normaldir. zira tayyip ve abdullah gül bakın ne diyor:

http://www.youtube.com/watch?v=19ePFuDFBFQ

http://www.youtube.com/watch?v=6oSfiOnFvQo

http://www.youtube.com/watch?v=e1a8xaGaC_s abdullah gül de amerikalı görevdaşları gibi bakın ne diyor. "yeni dünya düzeni!.." özellikle bush'ların ağzından düşürmediği new world order cümlesi. tıpkı 1 dolardaki mesaj gibi.

şimdi iki liseli taraf da siktirsin gitsin önce bir araştırsın bunları.
götünden kaynak gösteren liselilerdir.
akp'nin yavşaklarının tepkisini çeken zattır.
liseli midir, değil midir? farketmez. bunu diyen birisi olarak, liseyi yıllar önce bitirdiğimi çok iyi hatırlıyorum.
borcu yüzünden insanları dershaneden uzaklaştıran "şerefsizlerin" dershanelerinde eğitim görmüyor olmama rağmen o kadar matematiğim var.

fakat, lise mezunu liselileri ne yapacağız biz? darıca'ya falan mı yollasak, ne yapsak? hoş, türleri de tükenmek üzere değil, gittikçe artıyorlar.
bir enstitüye bağışlamak en makul yol aslında. o madalyayı yahudi soykırımında yapılanlardan ötürü aldı minvalindeki açıklamalarla savunma yapmak, her bünyenin harcı değil. behiç erkin'in bile almadığı madalyayı hem de.
fosfat bariz eksik, baksana.

yazık yahu şu yavşak şakirtlere. bir de önüne gelenlere postalcı derler. 28 şubat sürecinden çeksen bile postalcı derler. dedene kadar hapise atsalar bile postalcı derler. ne yaparsın yavşak işte! amaaaaa...babaları çevik bir ile ilgili iki kelam etmezler.
ha pardon! babaları fethullah gülen hazretleri idi. e ama, o da 12 eylül darbesini gerçekleştirenleri "hızır'a" benzetiyor!

ulan bu kadar yüzsüzlük, bu kadar haysiyetsizlik pes diyeceğim de... yok diyemiyorum. daha da fazlasını yapacaklar çünkü.
ama kendiside ayıla bayıla kabul etmiş almıştır.
(bkz: incici şakirt)
aldığı yahudi madalyasını, mavi marmara katliamına rağmen geri veremeyen başbakan'ın tavrının anlamını gayet iyi bilen, gözleri iyi gören liselidir.
he yapraam he...

tayyip yahudi cesaret madalyası almadı...

abdullah gül'de şovalye madalyası takmadı zaten.
görsel

fettoş'un sarıldığı bu adamın da dünya siyonizminin baş aktörü olduğu külliyen yalan.
görsel

he yapraam he...
(bkz: bir tek dileğim var mutlu ol yeter)
doğru diyen liselidir. almadı mı? O ABD'li örgüt yıllardır var bir kaç yıl önce mi jeton düştü bunlarda da ikinci dünya savaşındaki iyiliklerimiz için ödül verdiler. hem de bu ödülü alan kişinin doksanlarda yahudilik hakkında söyledikleri ortadayken. ve asıl önemlisi abd de bu ödülün gerçek adı yahudi üstün hizmet madalyasıdır.
Haçlı seferlerinin üzerinden 9 yüzyıl geçtikten sonra özür dilemeyi akıl eden papa 2. john paul dikkate alınacak olursa, 2. dünya savaşının bitmesinden 65 yıl sonra bu madalyanın verilmesi normal karşılanacaktır. israil devleti de 70 sene sonra mavi marmara baskını için özür diler olur biter.

her gelen iktidarın götünü yalayan karaktersizlerin fink attığı memlekette liselilere laf eden taş olur taş! (bkz: hayvan terli)
neden bu kadar beklemişler, erdoğan ın ne özelliği varmış abd nin oyuncağı olmaktan başka?
güncel Önemli Başlıklar