1. 1.
  reis'in eteğinde dolanan küçük kurtçukların bir kez daha hatırlaması elzem olan listedir. gerçi sizde o gurur yok ya, neyse!

  -ülkücüler kafa tasçı, ırkçı
  -Ülkücüler önünü kestikleri adamın sağıcı mı solcu mu olduğunu öğrenmek için Fatiha'yı oku derler, sonra da arkadaşına dönüp doğru okudu mu diye sorarlar.
  -Türk milliyetçiliğini ayaklar altına aldık
  -Kimse bizim karşımıza Türklükle çıkmasın.
  -Ben Bozkurtlarla dolaşmıyorum. Eşrefi mahluk insanlarla dolaşıyorum.
  -Bahçeli senden olsa olsa kafatası milliyetçisi olur.
  -Sivil faşizm diye bir şey varsa temlsilcisi MHP'dir.
  5 -5 ... ecinni
 2. 2.
  Bahcelide rteye sayiyordu, kemal neler sayiyor tayyibe, karsisina gecip siritiyor falan.

  Olum bu ulke siyaseti bu kadar iste hala anlamadiniz mi?
  1 -2 ... garipbiadam
 3. 3.
  AKPlilerin pembe götleri ne zaman sıkışsa "zaman birlik vakti ayrılıkları bir kenara koyalım bıdı bıdı" diye ötmeye başlarlar, vatan ve asker üzerinden duygu sömürüsü yaparlar, yine meydana çıkmışlar.

  Seçimden sonra biliyoruz sizin o "birlik vaktini ayrılıkları bir kenara koymanızı". Hala bu ikiyüzlü çağrılara inanan var mı?
  6 ... asuregibisurat
 4. 4.
  devlet bey için "zürriyetsiz" dediği en çok akılda kalandır. devlet bey ise kendisine sık sık hırsız ve birkaç kez şeref yoksunu gibi şeyler söylemişti. daha neler neler var ama işte çıkar ilişkileri böyle iğrençliklere sebep oluyor insanlar tükürdüklerini son damlasına kadar yalayabiliyorlar.

  seçim bittikten sonra zaten akp nin bir şekilde bozacağı ittifak için "ara bozuculuk yapmayın" denmesi neresinden bakarsan bak komik. zamanında doğudaki oyları almak için çözüm süreci başlatılmış istenilen elde edilemeyince hdp ye tekme vurulmuştu itina ile. hayır şimdi bu akp yevmiyelileri balık hafızalı çabuk unutuyorlar ama biz unutmuyoruz işte. her yerde chp pkk ile iyi parti feto ile işbirliği yapıyor diye kusuyorlar aslında ikisi ile ittifak yapmış aynı yolda yürümüş ne istedilerse vermiş olanlar kendileri olduğu halde. mhp de yaşayacak bunu seçimde istediklerini alsalar da almasalar da mhp ile çok basit bir şey yüzünden kavga edecekler göreceğiz hep beraber.
  3 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  https://youtu.be/svNWqiEmcXE

  Seçim sonrası bu ittifakın nasıl kolayca dağılacağını göreceksiniz.
  1 ... atlant isten gelenadam