bugün

dini değerlerine bağlı, vatanını, milletini, mezhepini seven herkesin zaman zaman aklından geçen hede.

mareşal gazi recep tayyip han hazretleri: o muhteşem, büyüleyici ses tonuyla bizlere sonsuza dek hükmetse, başarılı politikalarıyla ülkemizi orta dünya'nın ve kainatın lideri yapsa... çocuklarımız, onların çocukları ve onların çocuklarının çocukları da, bu inanılmaz liderin yönettiği müreffeh ülkede yaşama şansına sahip olsa keşke...
allah: laikçilerin ömründen 10' ar dakika alsın da, yüce önderimiz tayyip erdoğan' ın ömrüne eklesin. veled dalin amin.
(bkz: köpeğin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı)
(bkz: tutmayan duaya ikinci entry giren mümin)
olmayacak olan eylem.

hologram olayına girsin söyleyen kişi madem bu kadar seviyor. evde takılırsınız.
yüce önderimiz tayyipin sayesinde ayaktadır türk cumhuriyeti allah razı olsun ondan... Her zaman destekçisiyiz inşallah...
Keşke daha iyisi ciksa da o yönetse, Bir diğer alternatif cümledir. Var mı ?
mümin kardeşlerimi neden bu kadar kızdırmış olduğumu anlayamadığım hede. unutmayın ki: o hepimizin lideri...
Yok küfretmeyeceğim, valla ne gerek var ki zaten acımız büyük hala kalkmış tayyip deniliyor. Bunu söyleyen zihniyete sormak isterim " başka işin gücünde mi yok, böyle boş işlerle uğraşıyorsun da bu yaşanan acının üzerine olayı yine provokatöre ediyorsun? Yok AKP yok tayyip deyip ..." ne denir ki.
Gerçekleşmeyecek olan dilek. Ama yine de 2030 yılına kadar yönetecektir.
dünyanin gelmiş geçmiş en büyük bedduasidir.
allah korusundur.
tropico 4 adında bir oyun var, latin amerika diktatörlerinden birisiniz. tek adamsınız. sosyalizm ile kapitalizm arasında salınıyor, vatandaşın anasını mikiyorsunuz.

oyunda seçimlere hile karıştırarak, zaman zaman muhalif rakibimi öldürterek, istediğimde seçimi lağvederek, canım sıkıldığında tekrar yapılmasına izin vererek 50 yıllık demir yumruk dönemini bitirdiğimde, sürekli kendimi yücelttirdiğim tropico radyosunda danışmanlarımdan biri şöyle dedi:

''maalesef, 50 yılı aşan yönetimi sonrasında, büyük liderimiz bu dünyadan göçtü...''

tabi ben ''n'oluyo olm'' modundayım. ''ölmem, ölemem!'' dedim ve oyunu oynamaya devam ettim. bir süre sonra aynı eleman kısa bir sevinç çığlığı atarak şunları söyledi:

''sadece şaka yapıyordum, herkes liderimizin asla ölmeyeceğini bilir!''

bu da böyle bir şey herhalde...
sikilmekten zevk almasını bilen ak göt amcıklaması.
(benim koca hiç ölmese bana sürekli çaksa) cümlesi ile büyük benzerliği olan cümledir.
imkansızdır.
(Bizim çoban hiç ölmese bizi hep gütse)

-ismini vermek istemeyen koyun...

Dense daha doğru bir söz olur...
keşke tayyip bizi hiç yönetmese - dinci mezhepçi - vatansız insanları kutuplaştıran bu zihniyet halkı döven halkı hor gören bu zihniyet türk düşmanı bu zihniyet keşke bizi hiç yönetmese keşke hiç olmasa efenim!
Allah düşmanımın başına vermesindir.
Rüyanda görürsün derler adama.
Alkollü kafayla entry giren yazar serzenişi
(bkz: kafan güzelmiş kardeş güle güle kullan)
her okuduktan sonra tobe dememiz lazim..
çok zor belki ama, bizler yine de bu uğurda dua etmeyi ihmal etmemeliyiz inşallah.
(bkz: dalap) beyanlarındandır.
güncel Önemli Başlıklar