1. 12.
    gezi parkındaki eylemcilerin amına koymamasından dolayıdır.
    ... kimseyi cekemeyen adam
  2. 11.
    Ekonomi diye bir şey bırakmadığı için olabilir!
    1 ... madwoman
  3. 10.
    içimizde bolca o.ç barındırmamız, başka bir nedeni olamaz.

şimdi yanlış anlaşılmasın, kimse kimseyi sevmek zorunda değil. lakin, ülkenin cumhurbaşkanına iftira atıp ,"oy çalıyor" diyerek nefretine kılıf uydurmak üstte de dediğim gibi orospu çocukluğudur.
    1 -3 ... frktmz krds frktmz
  4. 9.
    Vatan haini olmasi. Kisa ve net .
    1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  5. 8.
    mühürsüz oy pusulalarını kendi oyu sayan bir adamın ne seçilmesine saygım var ne de kendisine.
    zaten kendisinin de kendi partisine oy vermeyenlere saygısı yok..

yani hislerimiz karşılıklı,ben demokratik hakkım olarak bu adamı sevmeme hakkımı kullanıyorum ama o cumhurbaşkanı olarak her bir vatandaşına aynı sekılde yaklaşması gerekirken kendi seçmenine iyi muhalif seçmenlere kötü davranarak neden sevilmediğini açıkça ortaya koyuyor.
    1 ... munir bey
  6. 7.
    üslubu, kibri, insanları aşağılaması, ülkeyi şirket gibi yönetmek istemesi, ülkeyi deneme tahtası olarak görmesi, insanların düşüncelerine önem vermemesi, dar görüşlülüğü, öngörüsüzlüğü, takiyyeciliği, çıkarcılığı, kendisi için herşeyi mübah görmesi, adil olmaması, hukuka önem vermemesi ve saire...

sebep çok.
    2 ... ateistvaiz
  7. 6.
    türk halkının en az %50'sinin sevmediği biri hakkında idrak yollari enfeksiyonu kıçına dayanarak bir şeyler zırvalamış, yazık.
    1 -1 ... taciturnn
  8. 5.
    üzerine tez yazılacak konu. öyle 1-2 kelime ile anlatılmaz.

yalnız kendisi hep yüzde 52 oy alıyormuş. hmm. "yüzde 52 oy" aldığı için mi mhp ile ittifak yaptı acaba?

kendisini destekleyenler tapıyorken, kendisini desteklemeyenler ise nefret ediyor sayın çomar. cihangir e falan gitmene gerek yok.

10000 bin korumayla gezmesinin, kendi ülke topraklarında uçağına jetlerin eşlik etmesinin sebebi herhalde "halkın müthiş sevgisi" değil.
    1 -1 ... bugun variz yarin yokuz
  9. 4.
    devlet adamı olamaması, kasımpaşa kırosu olmaya devam etmesi,ve devletin bekaasını düşünmemesi.

"kandırılma" olayına girmiyorum bile.
    2 -1 ... paganviodio
  10. 3.
    dinciler dinci olduğu için seviyor karşı taraf da aynı sebepten sevmiyor.
    1 ... asilpenguen