bugün

namaz kılan,abdest alan msn ifadelerini görmemizi sağlatacak olay.
recep tayyib erdoğan allah'ın iniyle şimdi oturum açtı!
bu durum farkedilir. el farenin sağ tuşuna gider ve kişiyi engelle seçeneğine tıklanır.
çok kolaydır. bir sorun yaşanmadan yapılabilir.
(bkz: ben yaptım çok zevkli ulan)
rte nin vatansever hackerlarımızın akınına uğraması sonucu msn e küsmesiyle sonuçlanacak olay.
tayyip@ampul.com adresini kullanmaktadır.
ilk fırsatta engellenmesi gerekir. virus bulaştırması muhtemeldir.
Kemal: Merhaba Sayın Başbakanım, Kemal ben.
Tayyip: Selam seçmen, naber lan.
Kemal: iyilik sağlık sizi sormalı?
Tayyip: N'olsun beah, uğraşıyoz, laiklerle, askerle falan, zor iş biliyon mu hacı. Rejim değiştirmek çok zor iş!
Kemal: Anlayamadım ama size bi soru soracağım müsadenizle.
Tayyip: Kemal o sorular boy boy...puahaha
Kemal: Ben anlıyamıyorum diplomatik dilden, özür dilerim. Ben Sayın Unakıtan'a itham edilen yolsuzluklar hakkında ne diyosunuz diyecektim.
Tayyip: Hani Kemal (Unakıtan) ağbinin pastorize yumurtaları var ya.
Kemal: Eee..
Tayyip: Sana gi... (puahaha)
Kemal: Amerika'nın, iran'a söyledikleri ve Ahmed-i nejad'ın tavrı hakkında ne diyosunuz?
Tayyip: Tanırım Ahmed'i, aynı dergahtaydık, onu iran'a, beni buraya... Ahmed kolpacının biridir.
Kemal: Olası savaşta asker sokar mıyız?
Tayyip: Manyak mısın lan sen, oradan şehit gelirse bi daha ki seçimlerde beni kimse kurtaramaz.
Kemal: Peki ekonomideki iyimser rakamların aldatmaca olduğunu söyleyenler var?
Tayyip: Tatava aga bunlar, takma. Bak sana gerçeği söyliyim tamam belki biraz abartma var ama aldatmaca sayılmaz, bi daha ki seçimi kazanayım düzelcek her şey, çakozladın mı davayı?
Kemal: Askerle, Cumhurbaşkanı ile anlaşamadığınız söyleniyor medyada?
Tayyip: Ya tabi öyle, anlaşamıyoruz, çakralarımız uyuşmuyor. Ben lâik, cumhuriyetçilerle pek anlaşamam dostum. Hani orduda tanklar var ya ?
Kemal: Eee...
Tayyip: puahaha sende hep düşüyosun be!
Kemal: Son olarak Sayın Başbakanım ben mezun olacağım, bana bi iş ayarlayabilir misiniz?
Tayyip: Evli misin sen?
Kemal: Hayır bekarım.
Tayyip: Tövbee, bekara iş vermiyoruz kardeşim, evlen hanımın başını ört, sana bi MB başkanlığı ayarlarız...
Kemal: Peki, birde kadrolaşma konusunda eşi görülmemiş bir başarınız varmış...
Tayyip: Tövbe de, yok öyle bişey. (ne diyo olum egemen bu, apo'yu çağırın zor soru geldiiii. Ne, kimse mi yok mu?) Seçmen bak koçum burada kimse yok, sende ananı da al git, hadi bakalım sağlıcakla...

Tayyip çevrimdışı görünüyor...

Kaynak: şahsıma gelen bir forward mail
selam verildiğinde: aleykümselam
naber denildiğinde: allah a şükür
ne yapıyorsun denildiğinde: bush la konuşuyorum
gibi cvplar alınması muhtemel olan ve

durumunu dışarda yapıp: namaza gittim gelicem yazması
automesajında: abdest alıp geliyorum yazması
nickinin " Allah ın Rahmeti Üzerinizde oLSun "
iletisinin " Ananı da al git " olması muhtemel
kullandığı smile lerinde " namaz kılan adam " " AB yi öven smileler " olması çok muhtemel olan MSN arkadaşı olur!
zamanında cep numarasını veren bir başbakan olaraktan interaktif hayata uyumluluk sağlamasıyla yapabileceği türden bir şey gibi. sonra şöyle de bir olay var:
http://www.ekocerceve.com...egori=13&HaberID=7044

ola ki bi konuşmasında, vatandaşlarımın bi sorunu varsa msn'de bakanlarıma ulaşsın, onlara da ulaşamazlarsa benim msn'i ekleyin, diyebilir. sonrasında danışmanları da açıklamalar yapar: valla biz de beklemiyorduk başbakanın msn'ini vermesini, sadece bakanlar kurulu ve bazı milletvekilleri ile takılıyorduk nette iken, gelen yoğun titreşimler üzerine hesabı offline tutmaya karar verdik.

(bkz: recep tayyip erdoğan)
(bkz: erdogan in cep telefonunun numarasi)
(bkz: 0 533 748 32 54)
(bkz: yan gelip yatası gelmiş askere gitti)
nickinin yanina da (bkz: bir liman versem) yazacaktir mutlaka..
-kişisel iletinide al git
-msn yan gelip yatma yeri değildir
-daha iki ileti yollamamışsın benimi listene eklemek istiyorsun
şeklinde diyalogların gelişmesine sebep olacaktır.
muhtemelen sohbetin ortasında uyuyan turizm bakanı atilla koç'u arada titreştirecektir*
(#575129)
(bkz: şekil 1-a)
konuşurken çok pot kırdığını farkedince, ulusuma bir de bu yolla sesleneyim diye girişebileceği eylemdir.
kesinlikle msn demez tabi, kendi adına kısaltma yapınca pek bir bozuk atıyor da.*
tayyipin adresinin çalınması konusunda yüzlerce kişinin uğraş vermesine yol açabilecek, onbinlerce kişinin küfretmek için listesine eklemesine neden olacak teknoloji kullanımıdır.