bugün

En azılı akapelilerin bile bildikleri bir gerçek.
O yüzden her gün imamoğlu’na, Mansur yavaş’a saldırıyorlar.
Adalet bitmiş, ekonomi bitmiş, yolsuzluk tavan yapmış...
Görünen köy kılavuz istemez.
o yüzden yükümüzü tutalım diyorlar .
ancak bunlar iktidardan düşmemek için
savaş bile çıkartırlar .
suçlar ağır , dosyalar kabarık .
kozmik odalar , habur , osman öcalan
satılan topraklar , fabrikalar , tank fabrikası
hereke vs ....
seçimlere kalmaz, zaten seçimlere kalırsa gene kazanır.
çomarlara 1 ay kala dağıtır basılacak paraları gene kazanır ama kendisi seçime kadar kalamayacak inşallah.

neyse ben karışmıyorum, sonuçta "ülkemin insanı ne kadar mal olabilir" dedikçe onlar imkansızı başarıyor.
yanlış.
gitmez abi gitmez. Oy verenler hala görmüyor, akıllanmadılar. Döviz kurunun çıkmasını sokakta sevişmeye bağlayan tayfa az değil.
Chp pkk ile seçim ittifakı yaptığı sürece,daha çook tokat yemeye devam eder.
"Dış mihraklar" safsatasini duydukca sandiga gidesi gelen safdil halk, bu hayali gerceklestirecek zihinsel yeterlilige sahip degildir.
Gideceğini anlasın seçime gitmez.
herşey eskir , yıpranır . işte istanbulu kaybetti .
istanbulu kaybeden türkiyeyi de kaybeder .
brunsonun bırakılması , suriyeliler vs .....
bunlar reisi çok zayıflattı .

evet , imamoğlu ve yavaş gibi isimler çıkma
saydı gene kazanabilirdi . ilave olarak çok
yaşlı ve bitkin .....
imkansızdır.

erdoğan sandıkta istediği oyu alamasa bile asker, polis, ysk seçimin hileli, dış güçler tarafından yönlendirildiğini iddia ederler.iptal ederler.
Kesinlikle!!! Sünni Türklerin kapı dışarı edildiği ve Atatürkçülerin hepsinin partiden atıldığı yeni CHP iktidara gelmelidir!!! Atatürk'ün anasına küfreden Musa Anter'in vefatının yıldönümünde onu anan CHP'li Özgür Özel Atatürkçülere yeterince gözdağı verdi!!! Bu demek oluyor ki 30 ağustos gibi Atatürkçüler için önemli bir günde dhkp-c'li cenazesine giden Canan Kaftancıoğlu Başbakan olacak!!! Hem boşuna mı ha?!!! Boşuna mı algı operasyonu için o kadar uğraşlar veriyoruz biz CHP'li aleviler olarak?!!! Parti de bizim!!! Türk Tabipler Birliği de bizim!!! Barolar da bizim!!! işte böyle!!! Şah-ı Merdan Ali'nin Zülfikar'ı ışığında semah dönenler adına!!! Evet! Kürdistan Bayrağı paylaşan Sezgin Tanrıkulu o bayrağı boşuna paylaşmadı sosyal medya!!! Özerk Yönetimler Şartını CHP tüzüğüne ekleyen Kılıçdaroğlu "Apo'nun heykelini dikeceğiz!!" diyen Selehattin için "Bugünleri onun şeref madalyasıdır" demedi boşuna!!! Neden yapıldı bunlar ha?!!! Neden?!!! Çünkü Halkların kardeşlik kalesi, birlik-beraberlik partisi, Alevi ve Kürt dayanışması kalesi CHP iktidara gelince Özerk Yönetim vereceğiz!!! Sonra Sezgin Tanrıkulu Kürdistan Bayrağını sosyal medyada mı paylaşacak sadece göreceğiz!!! Sonra Kılıçdaroğlu'muzun zaza kanını taşıyan Selehattin Demirtaş "Apo'nun heykelini dikeceğiz!" derken ne kadar ciddiydi göreceğiz!!! işte böyle... Bu işler böyle...
böyleleri olduğu sürece zannetmediğim hadise.
https://twitter.com/Kendi...tatus/1315241257145454593

--spoiler--
samsung, yerli malı değil mi?

dolar ile işimiz yok bizim...

ekonomi kötü diyen hainlerin, hain onlar...

--spoiler--

biraz daha detaylısı için (bkz: #43996511)
(bkz: şahsımdan bıkmak/#43918981)
Ben tayyibin seçimi kaybettiğinde buyrun koltuk sizin diyecegini zannetmiyorum.hile yaptılar,fetoculer sisteme girdi falan deyip seçim tekrarı isteyeceğini düşünüyorum.2019 31 Mart istanbul seçiminde görmedik mi?
Normalde gitmezdi ama makarnacılara giden mama da kesildi. Eeee maması kesilen makarnacı düşmana dönüşür. Hayatta oy vermedim diye de basar yalanı. Zaten yalancıyı silkseler dörte para vermezdik memlekette.
Gitmeyeceğini düşündüğüm ama giderse mutlu olacağım bir ihtimal. Gitmez çünkü karşısında adam akıllı bir parti yok AKP den soğuyan insanların düşünceleri de bu.
"yia abi kim var güvenebileceğimiz, görevini çalmadan, çırpmadan hakkıyla yapabilecek" düşüncesiyle hareket ediyorlar. Ki çevremde birçok kişiden de duyduğum düşüncedir. CHP kendine olan güveni sarstıkça, kılıçdaroğlu genel baskan oldukça, CHP kendine gelmedikçe zor yani. Ama bir taraftan da yeni nesil iyi geliyor. Tabiki ulkenın genç/yaşlı nufus oranlarını bilmiyorum. Umarım herşey bizim için daha iyi olur.
Seçim mi?, ahaaahaaahaaa denilesidir.
ecelimle öleceğimi göz önünde bulundurursam muhtemelen cildimde kırışıklıklar çıkmadan gidebilir.
Köşke diyorsan doğrudur.
Gitmeyecektir.
Erdoğan Anadolu'yla hiçbirimizin hayal edemeyeceği kadar sevgi bağı oluşturmuş durumda ve muhalefet bu kesime bir türlü ulaşamıyor. 24 Haziran seçimleri öncesinde iç Anadolu'da onlarca şeker fabrikası el değiştirdi, birçok işçi işsiz kaldı. Bu olaya rağmen Erdoğan'ın oyu iç Anadolu'da düşmedi.
Muhalefet yerel seçimlere güvenip önceki seçimlerde yaptığı hataları yine yaparsa Erdoğan önümüzdeki seçimde de kazanacaktır.

Tanım: boş tencerenin deviremeyeceği partinin genel başkanı.
Büyük lokma ye büyük konuşma diye boşuna dememiş atalarımız izleyip göreceğiz bakalım.
inşallah.
inşallah.
Ülkede adam akıllı muhalefet olsa kırk kere giderdi zaten ama şuan rakipsiz bu ringte. Kısacası; üzülerek söylüyorum: bu şartlarda imkansız.

Ha ilerleyen dönemde adam gibi bir muhalefet çıkagelir o zaman seçime dahi gerek kalmayabilir.
görsel