1. 1.
  Reality şov tadında ülke yönetmesinden ileri gelir.
  Şaka lan şaka. Korku almış başını gitmiş.
  Eskiden tek başına %50 alırdı, şimdi Mhp stepnesi ile birlikte bile %50 alamıyor.
  O yüzden günde 5 kez televizyonda.
  Üstelik hiçbir yerde proje, icraat anlatmıyor. Anlatacak bir şeyi yok çünkü. Sadece muhalefete hakaret ediyor.

  Çünkü korkuyor. Çünkü eski oy oranlarının kalmadığını iyi biliyor.
  4 -1 ... alkolik oldum
 2. 2.
  31 mart a kadar arada fox, halk tv. hariç tv. açılmama sebebidir.

  orantısız rezalet sürüp gidiyor.
  adam resmen kendi kendine seçime giriyor sanki,kendi adayları bile yok meydanda, böyle adaletsizlik, böyle saçmalık yok.
  2 ... antik kilise sarapcisi
 3. 3.
  "Yeterince büyük bir yalan söyler ve sürekli tekrar ederseniz, sonunda halk buna inanır. Ama bu yalanın sürdürülebilmesi için, devletin halkı yalanın siyasî, ekonomik ve/veya askerî sonuçlarından koruması gerekir. Demek ki, devlet bütün güçlerini kullanarak aykırı sesleri bastırmalıdır, çünkü gerçek yalanın ölümcül düşmanıdır ve dolayısıyla gerçek devletin en büyük düşmanıdır.” (joseph goebbels)
  3 ... uzakyolun yolcusu
 4. 4.
  Gayet normal durum

  Bu ülkenin gelmiş geçmiş en başarılı liderleri arasında. Son çeyrek yüz yıla damgasını vurmuş bir lider

  Glttiği her yerde de yaptığı projeleri yapacağı projelerinin teminatı olarak yöre yöre anlatıyor reis. Memleketi ve memlekete yaptığı hizmetleri anlatıyor.

  Hataya gelip burda baraj yok baraj nerde demiyor kılışdar gibi.... kaç baraj var Hatay'da memleketten habersiz Kılışdarı bir gezdirin de öğrensin.

  Ya da hem proje üretmeyip hemde memleketin faydasına işleri projeleri engellemek için anayasa mahkemesi kapısında yatmıyor Chp gibi

  Onu değil de 14 seçimdir kaybedenleri 70 yıldır seçim kazanamayanları halkın değerleri ve inançlarıyla sorunu olanları vatan için projesi olmayanları mı gösterecek televizyonlar

  Koy kadehe rakını içerken seyret işte bu tahsmmulsuzluk neden?

  Allah reise uzun ömür versin reisin ömrünü beteketlendirsin, 2030 ların ortalarına kadar reisleyiz Allah izin verirse her hangi zaaf korku söz konusu değil. Bunu sizde iyi bildiğinizden demoralize olup bu tarz Başlık atıyorsunuz.

  Aslında bu bile sizin zaafınızın bir kanıtı.

  Karanlık oda siyasetiyle reise Ne tuzak kurulsa basiret ve feraset sahibi milyonlar/hakkımız reise desteğini sürdürüyor ve tuzakları boşa çıkarıyor

  2030 ların ortasından sonrada bayrağı yeni vatanseverler devrakacak Allah'ın izniyle ve reisin bıraktığı noktadan bu 1000 yıllık yola devam edecekler.

  Bu geçmişiyle ve o tarz zihniyete sahip CHP tarzı herhangi bir parti 1000 yıl da geçse seçim kazanamaz bu topraklarda bunu 3n iyi 70 yıldır hükümet olamamışların seçim kazanamamışların bilmesi gerekir.

  Vaziyet ve gidişat budur. Demoralize olmanız gayet normal .

  Başlığın kendisi bile bunun kanıtı.
  ... isminiunutanadam