1. 1.
  Yeni nesiller çoktan dini kafasında silmiş bu nedenle yıllar geçtikçe oy kaybettiğini gördüğü icin ve 2019da yeni nesiller yuzunden secimi kaybetcegini çoğu analistlerin ve anketcilerin söylediği için böyle komik bi yeni planlara soyunmuş. Islam reform edilcekmiş, guncelencekmiş hahahaha.
  1 -3 ... hercool
 2. 1.
  tayyip in din reformuyla ilgilenme nedeni
  2 -1 ... ehli sunnet
 3. 2.
  hırısızlığı islamın yeni şartı olarak kakalama derdindendir.
  1 -1 ... munir bey
 4. 3.
  yine din kılıfıyla gündemi meşgul edip satılmadık fabrika, köprü, arazi (özellikle orman) vb. kaldıysa onları da satma politikasıdır.
  1 ... mclorand
 5. 4.
  türkiye oldukça dindarlaşacak merak etmeyin. internet âleminde seyrettiklerin toplumun yüzde üçünü, taş çatlaşa beşini temsil ediyor, orada konuşanların ailesi içinde bile iki katı Müslüman bulursun. sosyal ve siyasi gelişmelerde bunu doğruluyor. türkiye'de çok büyük bir dindarlaşma patlaması yaşanacaktır. selefilik de oldukça güçlenecektir bu arada. her anlamda dindarlık çoğalacaktır. azınlık, tüm dünyada, her konuda çok ses çıkartan bir doğaya sahiptir. burada tespitte bulunuyorum, hakaret ediyor sanmayın. birde marjinal bir şey söylersen daha çok dikkat çeker, iki adam sokakta bağırsa tüm dikkati onlar çıkar. bütün sokakta herkes bağırıyor sanırsın. bu da biraz böyle bir görüştür.. Cenab-ı Allah istersen yeni bir kavme tebliğ ve temsil işini verir. Allah liyâkata bakıyor
  1 -1 ... do re mi fa ha ha ha