1. 1.
    dünya liderimizin küffar hıristiyan fetöcülere hakkını vermesidir.

http://www.hurriyet.com.t...eci-uzarsa-sesle-40246616

artık hadlerini bilip fetö yü teslim edecekler, bellki ki reizin bildiği çok şeyler var.

ödleri boklarına karışacaktır.
    33 -9 ... antik sarapci
  2. 2.
    Dunyada bunu yapabilen tek ülkeyiz.
    10 -7 ... degisikadam06
  3. 3.
    amerikalıların sığınaklarını hazırlayıp, içlerine cipsi bira stokladıkları haberleri gelmektedir.
    12 ... kedi memduh
  4. 4.
    bir kaç gün içerisinde oradan gene beyzbol sopası gösterilince " amerika birleşik devletleri demedim amerigo vespuchi yi kast ettim" şekline evrilecek olan atarlanmadır. içeriği sorulursa neden amerikaya ismi verilmiş diye kızdım şeklinde kıvırabilir..

tayyip in abd yi tehdit etmesi
    16 -4 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Afedersiniz ama tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış.
    11 -1 ... seymour glass
  6. 6.
    (bkz: bele vazziyatın içine soxum)

reyizin dosyaları açması an meselesi.

(bkz: mutluluk çıbığı)
    4 ... timur cengiz hulagu
  7. 7.
    "Vermeme süreci uzarsa seslendireceğimiz çok hassas şeyler olacak." Sözleriyle sarfedilen tehdittir.
    Seslendireceği hassas şeylerle megri megriyi söylemeyi kastettiyse diye çok korkuyorum.
    8 -1 ... strawberry blonde
  8. 8.
    Ecevit in, oturmuş klıntın karşısında, ayakta ellerini ovalayarak; başını yere eğip, mahcup bir şekilde konuşmaya çalıştığı Türkiye görüntüsünden bu günlere gelmek hayal bile edilemezdi. Üstelik Erdoğan muhaliflerinin böyle olaylarda hep rus çu, Amerikan cı olmalarına karşın!
    2 -8 ... malazgirt40
  9. 9.
    amerika'da toplu intiharlara neden olmuştur . balinalar da etkilenmiş diyorlar.
    5 -1 ... teflon
  10. 10.
    nerdeeen nereyeeee... düne kadar el etek öpen ülkemizi şerefimizi küçülten müsveddelerden hakiki lidere. Helal reis koy postayı arkandayız.
    2 -5 ... ruziceza