bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Ben bu siyasetten her şey beklerim. Gün olur çıkarlar elverir. Birlikte hareket edilir.
    3 ... kangurubu
  2. 2.
    gülen son olarak ''darbeyi birtakım laikler yapmış olabilir '' diye bir açıklama yaptı. valla bu ülkede şaşırmayı bırakalı çok oldu. olur mu olur.

(bkz: ben fetö demedim fato dedim)
    16 ... nadia nadia
  3. 3.
    Olmayandır.
    -2 ... derkrieger
  4. 4.
    Eski dosttan düşman olmaz.

tayyip ile fetö nün barışması ihtimali
    2 ... serdarsl06
  5. 5.
    Kardeş esad ın kalleş esed e dönüşme süreci göz önüne alındığında ihtimal dahilinde.
    1 -1 ... frekans
  6. 6.
    büyük aşklar nefretle başlarmış, onlarınki kıskançlıkla başlayan büyük sevda. şu anda nefretin doruklarında dolaşıyorlar. sevgilerini daha da çoğaltarak arzuyla vuslata ermeleri yakındır.

düşünmemiz gereken nefretten bu kadar acı çeken millet vuslatta ne yaşar acep?
    1 ... arman
  7. 7.
    barışıp tüm suçu laik kesime atacaklar gibime geliyor. bular sırf laiklik taraftarlarını yok etmek için darbe komplosu bile kurmuş olabilir. her türlü sahtekarlık bu iki isimden beklenir.
    6 ... allah yok din yalan
  8. 8.
    Hain damgası yapıştıran onca omurgasızın yeniden kardeşlik ilan etmesiyle sonuçlanacağı için Tayyip'in iki kere düşünüp çıkarları doğrusunda kârdaysa yine barşacağı durumun ihtimalidir. Yeter ki fırsat görsün.
    4 ... fonetik pid
  9. 9.
    araları bozulduysa barışma ihtimalleri yoktur ancak,
    Aralarının aslında hiç bozulmamış olması durumunda bunu düşünmesi gereken, cıa, amerika, israil ve sayamayacağım bir çok ülkedir. Bu planı kuran beyinde müzede saklanmalıdır.
    1 -1 ... zayice
  10. 10.
    Şu fetonun son açıklaması bir boklar döndüğünü gösteriyor.

(bkz: yine kandırıldık)
    8 -2 ... mata as