1. 1.
    akp türkiyesi'nde yaşayan binlerce çomardan biri. şimdi isim verip bi de ben rencide etmek istemiyorum.
    3 ... diskapininmandali
  2. 2.
    her seyin fazlasi zarar. halbuki kendileri en az oy alan rektor adayi olarak atanmisti.
    3 ... efresiyabin hikayeleri
  3. 3.
    Bilim adamı ünvanı olan çomardır.
    2 ... benimhalaumudumvar
  4. 4.
    G noktasını bulmak önemli. Yoksa herkes rastgele yalayabilir.
    3 ... glgelivadi
  5. 5.
    bu badem zaten yalakalıkla o koltuğu almıştı. 400 küsür akademisyenin 50 sinin oyunu alıp, son sıradan rektörlüğe atanmış. kim tarafından atanmış zaten biliyoruz.

belli ki atayan kendisini telefonla arayıp istifa et demiş. önümüzdeki günlerde kendisine akp de bir koltuk verilir artık.

ayrıca bu zat itü elektronik haberleşme mezunuymuş. itü nün bu ülkedeki asli görevlerinden biri de siyasal islamcı yetiştirmek olsa gerek. artık içeride nasıl bir organizasyon varsa, bu tarz tipler hep itü den türüyor.
    1 ... bugun variz yarin yokuz
  6. 6.
    gine yanlış yorumlanmış hadise...

tayyo yalama yüksek ilimleri enstitüsü kurduruyor.. bu çomarı görünce "hah tam yeni enstitüye rektör olacak yetenek" demiş ve şu anki işinden istifa ettirmiş.. yakında yeni görevine atanır, siz kamalizler de kudurursunuz...
    3 ... arbutus unedo
  7. 7.
    neden saklıyorsunuz ki?
    bazen sizleri gerçekten anlamıyorum.

bu tipleri teşhir etmek şarttır.

https://www.youtube.com/watch?v=zfvqhEooBGw+
    2 ... eratosthenes
  8. 8.
    her zaman "çomarlık zor iş be anam, yalarken diline dikkat edeceksin" diyerek akıl verilesi insanlar.
    işin acı yönü bunlarda anlayacak akıl da yok.
    malum, işlemeyen demir pas tutar.
    ... thebiggraywolf