1. 1.
  denizli de diyanet izniyle yayınlanan skandal bir kitaptaki şiirde dillendirilen laf-ı güzaf. kitabın geri kalan kısmı da buna benzer rezaletlerle dolu.

  http://w9.gazetevatan.com...69627_1&Newsid=169627
  38 -16 ... birinci batarya
 2. 2.
  hiç şaşırmadığımız skandaldır. artık o kadar çok skandal olmaya başladıki bu ülkede alıştırıldık.
  (bkz: fettulah ı üzmek dinden çıkmaktır)
  23 -13 ... juventus
 3. 3.
  tayyip ile allahı kıyaslayan cümledir.
  (bkz: bir atletizm dalı olarak şirk koşmak)
  105 -12 ... vurursa gol olur
 4. 4.
  buyuk ihtimalle devami "abdullah'a laf soylemekte allah'a $irk ko$maktir." diye devam eden $iir.
  16 -3 ... schizo
 5. 5.
  yurdum insanının, senelerdir din kisvesi altında kandırılma biçimidir. şu sıralar pek de şaşırılmayası durumdur.
  9 -3 ... darkwingsoul
 6. 6.
  (bkz: tayyip allah olunca biz de ateist olduk)
  93 -9 ... nerval
 7. 7.
  bildiğin dinsizlik budur işte. başka bir şey gelmiyor aklıma. ee neden susuyorsunuz? hani nerede din çığırtkanları? ben bu ülkenin müslüman olmadığına dair şüpheler taşıyordum şimdi emin oldum işte.

  ......
  -Senin kahraman ecdadın, namusu için can verdi. Sense bunları unuttun. Karışıp kafir, Müslüman denizlerde karını soydu. Yoksa kalmadı mı arın, inan senin ecdadın böyle yatağa yatmazdı. Eğer sen böyle gidersen inan perişan olursun. Ne ukba kalır, ne devlet. Ne karın kalır ne avlat. Zaten kalmadı itaat. Gel kardeşim kendini topla. Sözde hanım giymiş şortu, görünüyor ayıp yeri. inan ben utanıyorum, senin kalmadı mı gücün. Çıkamaz olduk sokağa. Onları görmeyeyim diye. Kadın hakkıymış güya. Biz hiç böyle hak görmedik. Erkek giymiş baştan sona, karı açmış baştan sona. Madem eşitlik var ise; onu da ört baştan sona. Hayvanı örtmüş tüyü ile, ayıp yerini kuyruğu ile. Bize vermiş en güzelini, sende örtün onun ile.

  -Soyunup sokaklara çıkanlara, arını namusunu unutanlara. Göster ya Rab, bu güzel şeriatı. Kararmış kalpleri yıka ya Rab.

  ve;

  Tayyip Allah yolunun bekçisidir. Tayyibi üzmek Allah'ı üzmektir. Sevenlerini üzmek de aynıdır. Suçun şiir değil, dini yaşaman.

  .....

  denmiş.

  ya bütün bunlar bir kabus olsun istiyorum. yarın sabah normal bir ülkede uyanmak istiyorum. çalışan beyinler görmek istiyorum.
  48 -6 ... ramorin
 8. 8.
  beyin yıkama furyasının son örneğidir. yazık, bu devlet böyle mi atatürk'ün yolundan gidecek? Bu devlet bu yolu izleyerek mi muhasır medeniyetler seviyesine çıkacak. Hiç sanmıyorum.
  7 -1 ... tuhh kahretsin
 9. 9.
  (bkz: tayyip şifa versin)
  8 -1 ... huznun isyan olsun
 10. 10.
  daha öncekiler gibi kesin münferit bir olaydır.. yoksa tayyip bir melektir. şeriatla flan alakası yoktur. şeriatta neymiş...

  (bkz: uyanın ey dostlar)
  4 -2 ... lynx