bugün

bütün haber kanallarında malum kişi olduğu için nat geo wild'da serengeti belgeseli izlemeye başlamakla sonuçlanabilecek eylem.
japonların icad edeceği aletin marifetidir.
Bir faydası olmayan eylem. Bir konuştu mu sağcı solcu tüm mübarek Ulusal kanallarımız onu veriyor. Kurtuluş ntv spor..
cumhurbaşkanımıza saygısızlıktır. net.
ben değiştiriyorum. bu arada inceden bir kulak çınlaması yolluyorum.
sıklıkla yaptığım.umarım fetöden içeri girmem.
Önce aklıma Niye ölmedin lan teres repliği geliyor, sonra kanal değiştiriyorum.
Tayyip Erdoğan görünce kanal d izlerken a haberi açmak anlamındaki başlıktır.
Bir "i" eki yüzünden anlam değişse de başlığa yazanların ihtiyaç duymamış olması ilginç.
National geographic izlemekten nerdeyse captan cousteau oldum mk!
şerefsizlerin yaptığıdır. ben reisimi gördüğümde öylece ekrana kilitleniyorum hayran hayran bakıyorum televizyona yahu. cumhurbaşkanımın ağzından bal damlıyor.
değiştirmek çözüm değil ki... en güzeli televizyonu açmamak. haberleri belirli haber sitelerinden takip etmek vs.
bir yerde artık denk gelirsem beddua okuyup geçiyorum.
değiştirmekle kurtulamıyorsun, her kanalda o var.
askerdeki her duruma alışma eğitimi gibi

her kanaldan çıkararak eğiteceklerini zannediyorlar

tv a yabancı kanalları sabitlemek lazımdır

bu ara tv5 ve bir kaç alman kanalında

kuyruğuna teneke bağlamışlar gibi

o biçim saydırıyorlar

çok hoş oluyor.
özellikle haber kanalarinin arka arkaya sıralandığı baba evinde başlayınca bitmeyebilen eylemdir.
Açık gote ve içkiye oy verenlerin yapmış olduğu hazımsızlık eylemidir.
Toptan tv izlemek lazım bence, zira saçma sapan şeyler var zaten.
televizyonu kapatmakla sonuçlanacak eylem. adam her kanalda zira.
kumandayı o an bulamadığınızda deli eder.
pek de işe yaramayan eylem. mesela akşam yemeğini yerken haber saatine denk geliyorum dolayısıyla tüm kanallarda haber var. şahsın sıfatını görmemek adına zap yapa yapa tlc'ye geliyorum her defasında. yaklaşık 2 haftadır her akşam buying alaska izliyorum, güzelim evleri doğayı gördükçe daha çok sinirleniyorum beton arasında yaşadığım için. ciğerim soldu be.
kaç tane televizyon kırdırdı.
vallahi bağırmasından, üslupsuzluklarından, gereksiz meydan okumalarından başım ağrıyor.

ülke adına sevindirici bir haber verse, bir milli sporcumuzu kutlasa, hadi en kötüsünden siyaset yapsa valla izlerim.

ancak eyyy o eyyy bu.
abdestsiz bakarsan değiştirirsin tabi.
Tahammulum yok bu adamin yalanlarini izlemeye direk kapatiyorum tvyi.
seçilmiş cahillikleriyle mutlu seyircilerimizin yaptığı eylemdir. dinlemeye tahammülleri yoktur, çünkü dinleyince bir de inanmamak ve karalamak için sebepler bulmak gerekecek, vicdan ve beyin rahatlatılacak vs vs. öyle ya, rte'ye ve söylediklerine de inanacak değiliz tabi ayol, ülke elden gidiyor, baban kimdi bilemezdin şerefsiz!..
tüm kanallarda her an konuşma yaptığı için, sorunun köküne inip artık televizyon izlemiyorum.
güncel Önemli Başlıklar