1. 1.
    üsküdar da dindar olduğu belli bir sakallı gencin sorusu.
    Yok kardeş dedim, şarap da olabilir diyorlar.
    Sevindi, işsizmiş,rakı 150 lira ya dayandı diye korkuyormuş, şarap iyi bari dedi.
    oyu saadete imiş.
    9 -6 ... antik sarapci
  2. 2.
    her gün içki içen adamların, Tayyip gitsin de artık içmem dediğini gördü bu gözler..

Her gün parti modunda takılan kızların, yeter ki Tayyip gitsin beş vakit namaz kılacağım dediğini işitti bu kulaklar..

Akp gidince dindar nesil olacak lan. Ülke ne hâle geldi.
    30 -4 ... 11 haziran
  3. 3.
    (bkz: sokak yobazları için bir duble rakı bırak)
    2 ... noxeca
  4. 4.
    Artık çeşmelere bir musluk daha taktırıp oradan da rakı akıtacaklarmış. isteyen rakıyı sulu isteyen sek içsin diye.
    2 ... eyra
  5. 5.
    rakı değil de beynini kullanmak zorunlu olacak.

ilk başta biraz zorlanacaksınız, malum 16 yıldır annenizin danteli duruyor üzerinde hafif tozlanmış şekilde muhafaza ettiğiniz için ama merak etmeyin size yardımcı olacağız.
    4 -2 ... munir bey
  6. 6.
    Zorunlu olmasın kokusuna bile iğrenç.
    -1 ... levre rouge
  7. 7.
    yazık adamlar tayyipden önceki türkiye'yi bilmedikleri için gittikten sonra ne olacağı kuşkusuna kapılıyorlar.
    2 ... owar
  8. 8.
    bir soru.

burdan muarrem ince ye meral apla ya sesleniyorum, zorunlu yapacaksanız lütfen rakının fiyatını yarıya çekin.

bir şişesine 100-150 tl hem de zorunlu olursa halk inim inim inler.
    3 -7 ... antik sarapci
  9. 9.
    Alkolden yapılan soygun, ülke ilk belini doğrulttuğunda, durdurulacaktır.

Daha sonra ilk okulda süt dağıtımı yerine bira dağıtımı, üniversitelerde öğrencilere alkol yardımı yapılacaktır.

Komada olan insanlara damardan etanol uygulamasına müteakip sağlıklı yetişkinlere kokteyl hazırlama dersleri verilecektir.

4. Aşamada camilere 50 litrelik bira fıçıları depolonacak ama bira musluğunu ve bardağını herkes kendi getirecektir ki cuma ve teravih sonrası yapılan ikramlardan yararlanabilsin.

Kutuplaşma kalkacaktır. Meclise girerken bir tek atmak zorunlu hale gelecektir.

Güzel bir Türkiye için oy kullanmayı unutmayın.
    3 -1 ... dreunimie
  10. 10.
    zorunlu olursa günde yarım kilodan fazla içersem namerdim.
    3 ... exscalibur