bugün

bugün yaptığı gönüllere su serpen açıklamayla nasıl da bu vatanın evlatlarını sahiplendiğini gördüğümüz ulu önder'in bütün şehitler üzerindeki duygusal ve manevi olarak bulunan babalık hakkıdır. tv'yi açtım bir baktım ulu önder mahvolmuş bitmiş allahım sanki çekinmese "kandili yakın" diyecek gibiydi. ağladım durdum durdum yine ağladım. nikahlı sevgilim de yanımdaydı o da ağladı. işte o an dedim tam o an "seni başımıza tanrı yollamış olmalı" gittim bi "ayılma namazı" kıldım ayıldım kendime geldim.

hala gözlerimin önünde nasıl da vatanı için bir şeyler yapmaya çalışır gibiydi nasıl da üzülmüştü nasıl da kahrolmuştu ulu önder bunu göremeyen ve kalp gözü kör olanlar umarım yakın zamanda kafalarını kaldırıp dünyaya şöyle bir bakabilirler...

önemli ek: en son böyle gerildi gerildi bi kınadı yemin ederim dedim tamam kesin 50 tane falan töröris geberdi.
görsel
Kir tutmuş zihinlerin üretebileceği bir zırvadır.
Ayrıca (bkz: no dark sarcasm in the classroom)
şehitin öz babasına 11 ay hapis cezasını verdirten adam manevi baba olmuş vay be.
tayyip şehitlerin nuri amcasıdır. gazozuna ilaç katan.
barzani ile yaptığı telefon görüşmesinde "biz operasyon meraklısı değiliz" diyerek zoraki operasyon kararı verildiğini ima eden bir başbakanın şehitleri düşünmediği bilinmektedir. zaten niyeti olsaydı, "durun şu ramazan geçsin, bugün salı, salı sallanır, perşembe perişanlık vs." falan der gibi pasif ve oyalayıcı tavırlar takınmazdı. "askerlik yan gelip yatma yeri değildir", "sayın öcalan aldığı kellelerin hesabını veriyor" gibi çerçevelik sözleri hafızalara adeta kazınmıştır; hem de, balık hafızalı olmamıza rağmen !
tayyip erdoğan şehitlerin sebebidir.
Tayyip erdoğanı şehitlerin yanına yazmak bile şerefiyle ölen şehite haksızlıktır. Erdoğanın şehitler için yaptığı tek şey toplantı iptal etmedir. Barış yolu yerine daha fazla askerin ölmesini sağlayacak intikam yolunu göstermiştir.
öyleyse geride kalanlara babalık yapsın bari denilir.
(bkz: yok artık bu kadarınada pes)
(bkz: şam babası)
o değilde, afedersiniz ama sikindemidir acaba çok merak ediyorumdur.
bu tayyip değilmiydi çok asker şehid oluyor diye kendisine kızıldığında şehid olacak tabi askerlik yan gelip yatma yeri değildir diyen.
saçmalıyoruz sayın seyirciler.
(bkz: ironi olması umulan başlıklar)
aman allah'ım şoklardayım ya. böyle bi yapmacık surata kanan insanlarda mı var? manevi babaymış! öyle olsa kurtarır evlatlarını ölüme sürüklemez.*
şehir analarla manevi yönden ilişki kurduğu gerçeğine dayanarak, doğru bir önermedir.
başlığı açan yazar kendine küfür ettirmekte ısrarlı anlaşılan.
bu durumda çocuklarına ''kelle'' diyen ilk baba da olmuştur haliyle.
Şehitlere Kelle Diyen, Askerlik Yan Gelip Yatma Yeri Değil Diyen Adamdan olsa olsa Şam Babası olur ki ölylede Efendim. (bkz: )Suriyeli Muhalifler Türkiye'de
babası belli olmayan bir yazarın baba arayışı sonucu aklına gelen ilk cümleyi yazdığı başlık. böylesi acılı bir günde trollük yapıp, hassas meselelerle oynaması beyni olmadığının göstergesidir.

ironinin de bir adabı var.

hırsımı alamadım editi: ulan sığır, şehit dediğin hayatını kaybetmiş hayalleri, önunde kocaman yasamı olan bir vatan evladı trollük yapacak baska konu mu yok sana ne manevi babasından bilmemneyinden. mal.
KELLELERi SAYIYORDUR SAYON OCALANLA!
manevi baba mı? bu lafı söylemek kaç şehidin kemiklerini sızlatır, insan olanın vicdanı el vermez.
en şan olanından.
şakirt taklidi yapan gerzeklerin açtığı başlıkla insanları nefret ve öfkeye sürükleme çalışması cümledir. okuyunca anlıyoruz ki başarıya da ulaşmış bir başlık.

(bkz: delinin biri kuyuya taş atmış)