bugün

siktirtmeyin kaos hayallerinizi dediğimdir.
akp li falan değilim fakat ülke zor bir duruma girdiğinde salağı, malı, gerizekalısı, akıllısı, doktoru, çöpcüsü, esnafı, işcisi ve karısı kızı millet bilincine erişmesi lazım. şahsım milliyetçi bir düşünceye sahip milliyetçi bir partiye oy veriyorum ama bu durumda ne olursa olsun bbp si akp si mhp si birleşmesi gereklidir. bırakın şaşırtsın bizi sonra döner ben yapıyordum siz arkamda durmadınız der.
Sanırım terör olaylarının artmasından sonra ortaya atılan varsus. Selahattin demirtaş konuşarak halledebiliriz dedi. Yani bu şu demek oluyo "olaylar bizim bokumuzun altından çıktı." Bu eylemleri Tayyip yaptırsa adam öyle bi açıklama yapar mı? Provokasyon der geçer.
Ne olsa Tayyip'ten bileceksiniz. Bu adam Bb iken de bu olaylar oluyordu. Tayyip düşmanlığınız dan gerçekleri göremez olmuşsunuz . Farketmeden pkk p.çlerini savunuyorsunuz haberiniz yok.
bunu söyleyen götler homolar aslında şunu söylemek istemektedirler: pkk liyiz biz ama söyleyemiyoruz. sempatizanı bile olsan teröristsin bu saatten sonra sikerler sizin barış faşik edebiyatınızı. bunlar işte bu ibnelerdir gerçek bir savaş çıksa ülkeden ilk kaçacak olanlar. erkek olun da söyleyin herkesin safı belli olsun. ne şiş yansın ne kebap yok bu saatten sonra.
asıl kaosu isteyen hdp ve yandaşlarıdır.
dışardaki ağa babalarına güvenmektedirler.