bugün

evet efendim...

yaptırmış olduğu han, hamam, köprü, aşevi, hastane, tımarhane, duble yol, tünel, internet hattı, su borusu, boru hattı, lavabo gideri, kanal, villa ve köşklerle yeni türkiye' yi imar etmiş. dünya genelinde daima mazlumun ve ezilenin yanında olarak verdiği tepkiler ve göstermiş olduğu omurgalı duruşla, memleketimizi ilk kez belki de dünya' da sözü edilen ve sözü geçen bir ülke haline getirmiş, yakışıklı, nur yüzlü, ferah kalpli, yardımsever, zekatını veren, hacca giden, yer yer kelimei şehadet getiren bu büyük önderi sevmemek, kati suretle bir özgürlü alanı olamaz. insanların özgürlüğü yüce önder recep tayyip erdoğan han hazretlerinin sevmeme hududuna kadardır. ötesi şirke gider ve haramdır.
doğruluğuna inandığım söz. hatta rte o kadar muhteşem ki gerçek olması bile zor. ben onu bir anime karakterine benzetiyorum. death note animesindeki yagami light karakterine benziyor bence, yazıyor isimleri deftere, veriyor şanlı polisine onlar hallediyor.
Hıaa tayyip ne kadar süper lan.

Zorunluluktur.
yücelik allaha mahsustur.şirk ise allaha koşulur kul'a koşulmaz.sevdiğiniz insanları ilahlaştırmayın.
başıma bir iş gelmeyecekse rte yi sevmiyorum denilen iddia.