bugün

kemalistlerin götünden salladıkları en büyük yalanlardan birisidir.

geçen kazancı yokuşunu aşağı yukarı inip çıkmak marifeti ile ramazanda vakit geçirmeye çalışırken önümden yürüyen iki adet bayandan birisinin söylediği sözdür. neymiş efendim tayyip erdoğan'ı eleştiren gazeteciler hapse giriyormuş. emin çölaşan niye girmiyor, uğur dündar, yılmaz özdil, müjdat gezen vs. bunlar niye dışarıda olan sayın kezban. evet.
Sözcü gazetesinin varlığı bu tezi çürütür.
hapse girmese de başı bir biçimde belaya girdiği doğrudur.
abdülhamitin kayıp spermi gibi adam biri a dese ya içeri tıkılıyor ya da hayatı kayıyor şartlar elverse sürgüne gönderecek .
Mantık hatası. Bu zihniyette mantik aramakta bir hatadir.
o zaman butun muhalefetı hapse atın dedırten yazı .
Gerizekalı bile söylese gerçek gerçektir.

Bahsedilen isimlerin tamamı yıllarını verdikleri işlerinden kovulmuşlardır.

Hapse girmeme sebepleriyse, başta emin çölaşan olmak üzere,inanılmaz steril ve dikkatli yaşamalarıdır . Milyonda bir fırsat bulunsa ya da ak diktatör kendisi için tehlike görse anında içeridedirler.

Çok çabuk unutuyoruz: pankart açan çocuklar, bayrak satan adamlar, konvoy geçerken tüküren gençler, eski gn kurmay başkanları, ordu komuta kademesinin yüzde 10 u, işten kovulanlar.

Heeeey hey. Yaşımı söylemeyeyim ama ben böyle dönemi görmedim ömrümde.
sözde demokrasi ülkesiyiz.
Evet eleştiriye kapalı bir insandır. Zira eleştirirsen ananıda al git, sende oy verme, hesabını soracağız gibi tepkilerle karşılaşabilirsin. Bunu melihcimde de görebilirsiniz.
hapiste olmayışımın çürüttüğü iddia.

aradan 'herkes'i kaldırdığımız takdirde doğru olabilecek iddiadır aynı zamanda. provokasyon yaptığı iddiasıyla twitter adresinden bulunup sorguya alınanlar da varmış. tayyip'i protesto ettiği için gözaltına alınanlar var bırakın şimdi.

bu konuda akplilerin "izinsiz protesto olduğu için öyle oldu, provokasyon da suç zaten" tarzı savunmalarını kale almıyorum. sebebi, aynı olaylar akp yandaşları tarafından yapıldığında (bkz: akit samanyolu yiğit bulut) kıllarına zarar gelmiyor bu oluşum ve kişilerin. çok meraklıysan suçlu yakalamaya, objektif olarak yapacaksın bu işi bebeğim.
harbidende sacma kemalistlerin sacma düşnceleri
gazetelerde RTE yi eleştiren köşe yazarlarına noluyo hiçbişey. en büyük örnekler onlar.
yalandır, zira bahçeli açık meydan okumuştur efendim, 1/10 oranında insan ile kasımpaşa'ya kadar kovalayacağını söylemiştir, ama tayyip bey siyaset azığıyla laf ebeliği yapmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=2xC9x4HdKWk
herkesi içeri alsalar, rte'nin diktatör olduğundan kuşkulanan insanlar kesin kanıya varırlardı. ne denli "demokrat" olduğunu kanıtlamak için herkesi içeri almaması gerektiği için herkes içeride değildir.
kemalist hezeyanı. evet.
güncel Önemli Başlıklar