bugün

(bkz: qazxsw)
(bkz: zaggoe)
Müzik olması da şart değildir,

--spoiler--
-Yapıştır Rıza abi.
+Maaşı yeni aldım, bu gün şerefine 100' lük 100' lük yapıştırırım kk7
-o değilde Rıza abi paranın üzerindeki Atatürk resimi bile daha içten gülüyor sanki, yandaaan
+Ne sandın toynağım...Hobaa..
--spoiler--
tayyip gider, başkası gelir... küffar ve fasıklar artık bu ülkede yönetici olamayacaklar inşallah. siz ona yanın.
(bkz: kiliog)
sevinçten dansöz kıyafeti giyecek kimselerdir.
(bkz: tshabalala)
(bkz: haleos)
(bkz: metron) ölünce pek değil ama ölemez ve sürünürse hafiften götür başım yerinde durmaz.
şahsımın içinde olmadığı yazarlar topluluğudur.

neden mi;

(bkz: beterin beteri var)

sonrasında gelecek en yakın aday ya bülent arınç ya da numan kurtulmuş . ona göre düşünün derim.
Gizli sömürge düzenimizde yeni bir abd uşağı gelecek olduktan sonra Tayyip Erdoğan'ın ölmesi önemli değildir.

Tayyip Erdoğan 80 seneden sonra bizi gerçekten umutlandırmıştı ancak en büyük hayal kırıklığı oldu. insan kendinden gördüğüne tedbir düşünmüyor çünkü. ABd'yi tebrik etmek lazım.
(bkz: yaz panpa)
yapılmamalıdır. bunu yapanlara yazıklar olsun. rte ölünce göbek atmak ne demek? vicdansızlar, yüzsüzler, hainler, 60 , 70, 80 hoppaaa. biri beni durdursun lann. yada durdurmasın öldüğünden emin olana kadar tutmayın lan beni*
yakın tarih bilgilerinin zayıf olduğu kesindir.
(bkz: gelen gideni aratır)
(bkz: burjuva demokrasisi)
(bkz: nurjuva demokrasisi)
göbek atmakla kalmayıp, üstüne bir de yılan dansı yapacağım tıslata tıslata.
o göbeği öldüğünde değilde iktidardan düşerken seviniriz. kimsenin ölümü ile göbek atacak kadar aşağılık olmadık . Ama siz atatürk ölünce göbek attınız. Siz busunuz dostlar.
insan olduğundan şüphelendiğim yazarlardır. hemen ahmet kaya nın "insan hiç ölüye sevinir mi?" sözünü aklıma getirmiştir.
atmam ama umurumda da olmaz. yalanı sevmem.