bugün

Bu karaktersiz piç muhalif değil terörist. Ya pkk'lı ya da fetöcü.
Adam eceline susamış alın bu fetöcüyü.hepsini izlemedim ama böyle pisliklerden dolayı kapatılsın.bir kişiye böyle küfürlü konuşmak bukadar kolay ve cezasız olmamalı.
kendi ayağına sıkanlar da bu gün.
Bir de Yüce Ulu Önder Atatürk'ümüzün bayrağını arkasına asmış. Tam bildiğimiz iran devşirmesi tipler genel olarak bunlar.

yüce atamızın Halkçılık, milliyetçilik, devletçilik ilkelerine sahip çıkmazlar ama "laiklik" ilkesi diyerek içlerindeki o nefreti bu şekilde dışa vururlar.

Bu ouroboros evladının ataları Şahkulu, Celali, Koçgiri gibi isyanlara katılmadıysa ben de bir şey bilmiyorum.

Tipe bak tam bir iran Devşirmesi ouroboros çocuğu. Küçücük gözleri var sırf bundan anlaşılıyor.

Ulan bir insanı ağır dille eleştirmek ayrı, ailesine ağıza alınmayacak laflar etmek ayrı.

Bunu öğrenememiş hala ödünü ittiğim. Gerçi geneli böyle bu tiplerin ama içlerinde saklı tutuyor çoğunluğu öd korkusundan.

Büyük ihtimalle bağırsaklarından ameliyat olmak zorunda kalır ama bu söyledikleri nedeniyle.

Yurtdışında olduğu için kendine çok güvenen bu ouroboros çocukları isveç, isviçre, Norveç gibi ülkelerde o kadar çok ki her gün görmekten kusuyorum.
Ben devletin başında olsam,adam Hangi delikteyse miti gönderir kafasına sıktırırdım.
yaptığı su katılmamış orospu çocukluğudur. tamam da ya akp li bir provokatör ise? bu yapılan muhalefeti kötülemekten başka bir işe yaramaz çünkü.
Bunun akibetini iyi takip etmek lazim. Tam da bu isler kızışmışken... esra albayrak'a hakaret eden şahıs daha yeni yakalanmışken (ve bu şerefsizin hayatının bittiği kesinken) birinin kalkıp yüzünü bile gizleme gereği duymadan böyle bir video çekip yayınlaması şüphelidir.
Şimdi bu adamı yakalayacaklar ve mapusa atacaklar. Bu kesin.
Sonra ne olacak izlemek lazim.
Eğer mağdur edebiyatı yapmak için kiralanmış bir tetikçi degilse. Canına susamış beyinsiz bir orospu çocuğudur.
bir adet onun bunun çocuğu, fetöcü haysiyetsizin hazırladığı, son derece terbiyesiz, seviyesiz ve ahlaksız bir videodur.

bu videoyu yapan kişi fetöcü değilse ben bir şey bilmiyorum. tipik bir fetö yöntemiyle yapılmış video.
yavşak herif bir de atatürk'ün portresini koymuş kendine yandaş toplamak için.

şerefsiz herif.

böyle bir video yaparak ve atatürk'Ü de kullanarak, hem akp seçmenini konsolide ediyor, hem de bu seçmen nazarında atatürk düşmanlığı tohumu ekiyor.

bunun adı muhaliflik değil.

erdoğan'ı biz de sevmiyoruz, eleştiriyoruz, ama mücadelemizi burada hukuk sınırları içinde ve kendi vatanımızda veriyoruz.

yurtdışında yaşayıp küfretmek çok kolay böyle.

şimdi tam akp köşeye sıkışıyor, ekonomi kötü, halktan tepkiler yükseliyor.
hoop biri çıkıyor erdoğan'ın torununa laf söylüyor, kızına laf söylüyor.
hadi ona tepki gösteriyorsun, başka bir piç çıkıyor böyle bir video yayınlıyor.

bunlar kimin işine yarıyor???

piç herif, şimdi bu senin çektiğin video en çok kimin işine yarayacak?
tabi ki erdoğan'ın.

aferin iyi bok yedin, amk fetöcü götvereni seni...