bugün

fotoğraflar da kanıtlanmış benzerliktir.

http://www.cumhuriyet.com.tr/medya.php?mn=11238

ulan yoksa!!!
"ikisini benzeten gözüne ..." şeklinde karşı cümle ile özetlenebilir. hitler gibi mavi gözlü sarı saçlı birini* koyun yanına ki alem benzetme görsün!
ikiside bir işe girişmeden önce ileride kendisine oluşabilecek engelleri temizlemektedir.
misal genel seçimler öncesi cem uzan ın bitirilmesi.
misal kürt açılımı öncesi ergenekon.
misal devlet dairelerindeki kadrolaşma*
bunun kanıtının fotoğraflar olmaması lazım..
hal hareketleri,+18 leri,beğenmediği durumları uzakştırması,yada iğneleyerek topluma put gibi göstermesi en başından beri bunları söylemekte..
kasımpaşalı diye façayı aldırmasında..
erdoğanda ki parlak fikir,zeka hitlere aynen benzetilebilir.bence deniz baykal hitlerle tamamen eşedeğerdir.aralarında 7 fark bile yok diyebilirim.
tahammülsüzlükleri ve insanlara duydukları kin aynı olsa da, hitler milli bir liderdi ve alman ulusu için çalıştı. işte aralarındaki tek fark bu.
(bkz: besledim büyüttüm türkiye ye başbakan atadım)
görüntü olarak gerçekten de inanılmazdır. inanamıyorum...
hitler kendi vatanı için ugraştı bu kaçınılmaz. erdogan kendi ulus'unu bitirmek için çabalıyor bu kaçınılmaz. göz görüyor mantık okeyliyor türkiye 'nin sonu iyiye gitmiyor ve devletine sahip çıkacak adamların hepsine kulp takıp ortadan kaldırdılar. şimdi kimse ses çıkartamıyor neden her tarafta kendi adamları oldu artık. ordu bile ses çıkarmıyor. ben juptire gidiyorum.

aç karnına gelen edit: konu ile alakasız olmuş. başlık ile benzer yazı ''gözleri benziyor ikisinden gözleri var''.
fizikleri ve fikirlerinin değil de sonlarının benzemesi muhtemel.
son zamanlarda iyiden iyeye artan durumdur.
reenkarnasyona inanmama neden olabilecek benzerliktir. mümkünse bir daha bu topraklarda reenkarne olmasın diye dua edilen benzerliktir.
(bkz: biyiktan dimi)
(bkz: serefsizim aklima geldiydi)
evet her ikiside g.tüme benzemektedir.
hangi kemalist yaptı lan bunu.

https://video.uludagsozlu...z-benzerli%C4%9Fi-175665/
ikisi de insan değildir.
Çapulcu, lütfen. Niye? Tayyip erdoğan tek partili döneme mi geçmiş? (bkz: götüyle gülmek).
güncel Önemli Başlıklar