bugün

yavaşşşş.
hayatımda hiç ak partiye oy vermedim, hiçbir zaman da vermeyeceğim ama bu memleketin dini duygularıyla, ezanla, namazla, oruçla vesaire oynayacak adamın, acımam, adama değil ağzımdaki sigaraya acımam, sokarım götüne.
Bunu yapacaklarını garanti ederlerse oyum onlara.
Troll iddiasıdır. Türkler islam'ı çok çok asır önce seçmiştir. Tayyip giderse namaz kılan kişi sayısında artış olacaktır adam öyle bir soğuttu ki dinden imandan.
http://inciswf.com/1287946508.swf
Namaz kılmanın yasaklanması anayasadaki din ve vicdan özgürlüğüne aykırı olduğu için boş korkudur. Laiklik elden gidiyor diyenlere korkutma siyaseti yapmayan diyenler şimdi kendisi bunu demektedir.
10 yıl önceye kadar namaz kılamayan namaz kılmaya son 10 yıldır başladığını sanan çakma müslüman serzenişi.
Mehdi ilan edin tam olsun hatta peygamberlerin ismet sıfatlarıyla falan da övün.
-Günde bir vakit bile namaz kılmaz, "din elden gidiyor" der.
-Bisiklet alacak parası yok, otoban yapıldı diye sevinir.
-Türkiyenin en zengin 100 kişinin serveti % 70 arttı, kişi başı düşen milli gelir arttı diye sevinir.
-günlük 30 tl ye köpek gibi çalışır, hırsızların evindeki 30 milyon avro nun avukatlığını yapar.
-tarımın yokedildiğinden haberi yok, meyve sebze fiyatları arttı diye manavı suçlar.

Kısacası aptal olmayı bırakın. Beyninizi kullanmaya çalışın biraz.(çok zorlamayın yanabilir.)
namaza akp yalakalığı yapmak için başlamış insan beyanatıdır. bu topraklarda yüz yıllardır namaz kılınır bilader. ne din ne ibadet insanalrın tekeline hiç girmeemiştir girmeyecek de.
Şimdi tayyip mi kaldırıyor

Sorusuna sizi maruz bırakacak soylemdir.
ssk yi adam etmis demis birde. sgk 2013e gore 2.2milyar tl zarar etmistir.
boş serzeniş. inönü döneminde bile bu engellenemedi ki şimdi engellensin.
evet efendim...

uluslararası arenada türkiye'yi inanılmaz seviyelere çıkartan, ssk yı adam eden, israil'e diz çöktüren, dünyayı birbirine katıp güzel türkiyemizi müthiş bir şekilde yükselten, asgari ücrete bakın yüzde 90 zam var eski hükümetlere göre, bolu dağını deldik, metrobüsü yaptık, marmaray amerikada bile yok biz yaptık ohoo daha neler neler anasını ağlattık ortalığın ama hala daha dinimizi yaşamamızı istemeyen servet düşmanı, türbanı öcü gibi gösteren dört harfliler(laik)ler tarafından hor görülerek bir köşeye atılmaya çalışılıyoruz.

bakın arkadaşlar açık ve net söylüyorum tayyip erdoğan giderse, o din mazlumu kahraman, eli ayağı uzun adam giderse bu cehape zihniyeti bize namaz dahi kıldırmayacak, bu cumhuriyet yanlıları biz ak partili mütedeyyin tayfayı işlerinden, ekmeklerinden edecekler, namaz kılanlara eskiden olduğu gibi postallarıyla basacaklar, bizi secdeye vardırmayacaklar, ramazanda sokakta çift lahmacun dürüm yiyecekler ve hesabını soramayacağız.

bakın arkadaşlar lütfen bakın öngörülü olun biraz! herkes bize karşıysa biz de herkese karşı dik durmalı, okuma yazma bilmeyen teyzelerimizi suriyeli kardeşlerimizi ellerinden tutup sandığa götürerek teyzeciğim bak bu ampül simgesine tıklayacağan ellağam, yoksa dinimiz elden gider demeliyiz.

allah ömrümden alsın tayyip erdoğan'a versin. bu kadar da netim bu konuda.
güncel Önemli Başlıklar