bugün

recep tayyip erdoğan lafını duyunca bir anda bütün huzuru giden, içinden küfürler savuran ileri seviye laikçi, seküler solcu türüdür.

benim yıllardır anlamadığın şey şudur. ak partiyi toplumun yüde 60'ı destekliyor. peki bu karşıtlarının sesi niye bu kadar çok çıkıyor. ak parti seçmeni bastırılmış sessiz çoğunluktur. şu sözlüğe bile baksanız anlarsınız. ak partili yazarlar çekinerek yazıyor. çünkü laikçi kemalist milisler tarafından bastırılıyor. anında vatan haini ile suçlanıp kutsal varlıklarına küfürler ediliyor. muhaliflikten anladığı 'benim içkime ve internetime karışma' olan bilgi seviyesi düşük insanlardan artık toplumca bıktık.
tek başına yetmeyen solcudur.
sadece solcu değil ülkesini seven herkesin yüzünün asılması gerekir.
bence bu surat asmanın sebebi, ülkenin tarih boyunca gördüğü en amerikancı, en işbirlikçi, en gerici, en halk düşmanı, en emek ve işçi düşmanı siyasi iktidarının lideri olmasıyla yakından alakaladır.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
recep tayyip erdoğan'ı pek sevmeyen 'insandır' solcu diye sınıflandırılması gereksizdir.
vatanını milletini seven, dini siyasete alet ettiği için birinci düşman olarak akepeyi gören her bireyin haklı tepkisidir.
Sadece "içkime ve internetime karışma" deseler ben onları anlarım, hak veririm, hatta desteklerim. Öyle diyenlerini destekliyorum da... Kimin ne içtiği, ne yaptıgı hiçbirimizi ilgilendirmez. Beni kızdıran tahammülsüz olanları. Onlara kızıyorum ben.

Ak partili kesimin çekinik insanlar olduğunu da her daim söylüyoruz zaten. Haklarını korumayı, kendini ifade etmeyi, yeri geldiginde sesini yükseltmeyi bilmeli insan...