bugün

benzerini açmaya çalışırken belirivermiş soru. aklın yolu bir dedirtmiştir.

evet efenim malum cumhurbaşkanımız (bkz: siyasi hayatımda ne aldatan oldum ne aldanan) diyerek kendini bir kere daha yalanlamanın yanında, çok önemli de bir itirafta bulundu.

fetö kendisini kandırmadıysa demek ki bile isteye bunları tsk'ya yerleştirdiler.
(bkz: darbe olmasa tsk daki fetöcülerle ne yapılacaktı) diye sormuştum önceden. kıyısından cevabı da verilmiş oldu aslında.
feto akp iktidarının ortağı idi.

tsk'nın çükünün kesilmesi operasyonlarındaki üstün hizmetlerine karşılık daha fazla milletvekili istedi. cıngar buradan çıktı.

kanma kandırılma diye bir şey yok. siyasi rantın paylaşılamaması var.
Bir allah'ın kulu çıkıp karşısına bunu diyemiyor.
şüphe bile duyulmaması gereken durum.

abd çıkarlarına hizmet etmeyen/etmek istemeyen vatansever subayları, kurmayları nato ve fetö eliyle birlikte tsk'dan uzaklaştırdılar, hapse attılar, karaladılar, ölümlerine sebep oldular ki, maklubeci ve vasıfsız badem götlüler yükselsin.

bu maklubeci tayfa ile o zaman ortaktılar. her şey bile isteye yapıldı.

bu akp li müminler durup dururken "la dur bu gülenciler soru çalıyor, hak yiyor, tsk'ya kumpas kuruyor" demedi ortaklığa devam ettiler. ne istedilerse verdiler. ne zamana kadar? fetö bu akpli mümin kardeşleri hedef alıncaya kadar. ki o zaman bile akp saldırıya değil savunmaya geçti. abd'ye aracılar gönderildi, akp li basın tetikçileri "cemaat ve akp arası bozulmaya çalışılıyor" dediler. barışmaya çalıştılar.

17/25 aralıkta türkiye cumhuriyeti'nin iç işleri bakanı basından öğrenince "masum" evladının gözaltına alındığını, apar topar anayasa bile çiğnenerek adalet bakanı eliyle savcılar görevden alındı.

çok uzatmaya gerenk yok, "hırsızlık yok, devlet soyulmamış yolsuzluk günah değil" diye fetva veren başdanışmanlar oldukça,

"anamın üstünde görsem, anamın orosp....'dur" diyen göt kılları oldukça bunu da yer mümin %50 kardeşlerimiz.

bakara makara paylaşıyorum cuma günleri diyen bakanını bile sidik zoruyla attılar meclisten, bunu da sineye çekerler.