bugün

Hayatında diktatör görmemiş diktatör ün ne anlama geldiğini bilmeyen insandır. Hadsiz ve terbiyesizdir.
inönü den bihaberdir. Kemalisttir ayrıca. Vatan millet adına olumlu icraat yapan herkes onların gözünde diktatördür.
akpkk yalamacılığı yapan yazar beyanı..
böyle diktatöre can kurban can .

durmak yok yola aynen devam .

onlar diktatör der hırsız der soyguncu der . neden ?

çünkü bunları demeye it gibi mecburlar .

ne diyecekler di ?

- efendim bizde iktidardan çok memnunuz o zaman biz seçmenlerimizi de alıp eve gidip çay demleyelim mi ?

adı üstünde zaten bunların muhalefet her boka muhalefet !

köprü yapalım yok yapmayalım derler .

yol yapalım yok yapmayalım derler .

hava alanı yapalım yok yapmayalım derler .

bunlar vatan haini bunlar sırf ak parti oy toplamasın diye vatanı uçurumdan aşağı atacak türden canlılar.

bunlar terör örgütlerinden daha beter .

ellerinden bi bok gelmiyor buda çenelerine vuruyor tabi .

partili sistemi getirenlerin o sistemin altında ezim ezim ezildiklerini görmek adeta bütün yağlarımı eritiyor .

her zaman dedim bu sistem kökten çürük bir sistemdir ve bitmeye mecburdur .

gavura özenip getirdiniz altında kaldınız reziller sürüsü sizi .

atatürk bile diyemez oldunuz artık neden ?

o getirdi çünkü bu sistemi kimlere özendi ? gavurlara özendi ? bunları söylemek lazım .

seçme ve seçilme hakkıymış . alın size seçme ve seçilme hakkı . seçilebiliyomusunuz ?

nerde o kabiliyet sizde . 65 senedir seçilemiyorsunuz ey cehapeli ezikler .

cehape size muhtaç siz cehapeye . kısır döngüsünüz .

milletim sizin icabınıza ne güzelde bakıyor yavaş yavaş sindire sindire .

tuzun suda eridiği gibi yok olacaksınız . hatta zaman gelecek ben cehapeliydim bile diyemeyeceksiniz .

buraya yazdım .

ananem hep der kör atın alıcısıda kör olur diye .

başka türlü 65 senedir iktidar olamamış bir partiye oy vermek ancak kör olmayı gerektirir .

kör oğlu körler . bizimde işimize geliyor tabi .

nice 65 senelere ey cehape .
Gezi parkında yediği bokları "Tayyip Erdoğan diktatördü. Diktatöre karşı direndik" diyerek meşru göstermeye çalışan insandır.

Diktatörmüş, ağaçmış hepsi hikaye.
ibne gibin, puşt gibin birşeydir.
tayyip erdoğan ın atatürk ten sonra grlmiş en büyük diktatör olduğunu bilen insandır.
diktatör olabilse keşke, daha aşagılık desem. oğlu ölmüş, acılı bir anneyi bir topluluğa yuhalattıran insan benim gözümde aşagılıktır.
diktatör nedir nasıl olunur bilmeyen kendini bilmezdir. evet.
Insan değildir. Kendisini insan sanıyordur.
tayyip diktatör olsaydı gazeteciler tutuklanır, siyasiler içeri atılır, yayın yasakları artar, tek tip adamlığa doğru giderdik bikere.
Dikta rejimi ve yönetiminin ne olduğunu bilmeyendir.
Diktatör değil de diktatörcük desek o da olumlu. Stajyer diktatör.
diktatör olsaydı eğer yargıya, basına, televizyona müdahale eder, kamudan kendisine muhalif gördüğü herkesi bi şekilde ihraç eder, delilsiz bi şekilde istediğini hain ilan edip yargısız hapse attırır, istediği şirkete çöker, istediği kişinin mal varlığına el koyardı vesaire...

dolayısıyla sayın cumbabamıza mesnetsiz bu tür yakıştırmalar yapanları kaka kişiler ilan ediyorum.
Diktatördür aksini iddia eden çomardır.
zamanında diktatörlere destek vermiş insandır.
tek adam kılıçdaroğlu 16 seneden beri kaybettiği hallde bile koltuğu kimseye kaptırmıyor . helal olsun .

gözünüz diktatör görsün . muhaliflerin sesini kesmeyi iyi biliyor . en az atatürk kadar diktatör oldugunu söyleyebiliriz artık . çünkü zihniyet aynı efendim zihniyet .
güncel Önemli Başlıklar