bugün

muhalefetin paralı ''yalan üretme'', ''söylenenleri çarpıtma'' trolleri tarafından ortaya atılan, hepsini saysak burdan köye yol olacak iftiralardır. üzgünüz ama kendi mal kitlenizden başka inanan yok size.

- vatanı parsel parsel sattı (15 sene oldu hala bitiremedi sata sata ne bereketli vatanmış)
- şeriat getirecek (mısır'da ihvana laiklik tavsiye eden de bendim)
- başlarımızı kapatacak (yav he he)
- şehitlere kelle dedi (konuşmada abdullah öcalan'dan hesap soracağından bahsediyor)
- içkimizi yasakladı ( başka devletlerde olduğu gibi, saat 10'dan sonra satın alınması yasak, umuma açık yerlerde içilmesi yasak. ayyaşlar rahatsız)
- milletin paralarını çaldı, hırsız (katar'ın türkiye'ye soktuğu sıcak paraları bilmeyen tek kesim bu iktidarsızlar artık)
- halkbank'ta yolsuzluk yaptı (türkiye'nin abd yi sallamayıp iran ın tüm dış ticaretini kendi üzerinden yönetmesi, hiç yorulmadan %5 komisyonu cebine indirmesi, milletin menfaati değil, yolsuzluk bu iktidarsız trollere göre)
- ışid'e destek verdi (ışid 10 yıldır var ve 10 yıldır bu iddiayı destekleyen hiçbir kanıt yok, tutuklanan can dündar bile ifadesinde ''o tırların işid'e gittiğini bilmiyordum'' dedi. oysa abd ypg'yi 2 yıldır destekliyor ve desteklediğini başından beri kanıtlarıyla biliyoruz)
-diploması yok (diploması olmasına rağmen son olarak bu yalanı attılar ortaya haysiyetsizler)

yok rus pilotunu değil türk pilotunu kastetti gibi ufak tefek yalanları saymıyorum bile. herifler su içer gibi her saniye yalan ve iftira üretiyorlar. millet de her defasında sandıkta siktiri çekiyor bunlara. daha çok kuduracaksınız hırsınızdan.
Biraz göz gezdirdim Işid 10 yıldır var demiş. Gerisini okuma gereği duymadım.
kılıçdaroğlu'nun 'altın klozet' iftirası vardı ki en komiklerinden biriydi.

erdoğan "gel, altın klozeti bul; istifa edeceğim" demişti de kemal kardeşimizden ses çıkmamıştı.

eh be kemal...
iftira filan değil apaçık gerçeklerdir.

(bkz: rte nin yolsuzluk davaları)

(bkz: bir gün zengin olursam bilin ki haram yemişimdir)
bu suriyelileri almanyaya gönderip 3 milyon alacaktık

akabe ala ala, 3 ün 1 ini aldı, üstüne ermeni işini başımıza sardı ki

felaketin ağababası, şimdi komik gelyor, hurmalar tırmalamaya başladığı zaman da

gençleri sahalarda görmek istiyoruz.
La adam bütün tapu müdürlerine talimat vermiş istanbulda benden habersiz bin metrekare ve üzeri arsa el değiştirmesin diye bu daha hala ne diyo.
Diğer maddeleri burda mı çürüteyim sarayım evde mi yersin?
http://www.aljazeera.com....interaktif/10-soruda-isid

sayılamayacak kadar çoktur. işid in ne zaman kurulduğunu bilmeyen adamlara laf anlatmaya çalışıyoruz. ulan cahil herifler, işid 3 yıldır gündemde diye 3 yıl önce kurulduğunu mu sanıyorsunuz. vay arkadaş.
say say bitmez iftiralardır. ama halk biliyor ki nasıl bir adam olduğunu oy atıyorlar. nevet.
akıl mantık sınırlarını aşan bir iftira da doç. dr. önder aytaç'tan gelsin. biraz da gülelim.

''erdoğan sadece içilen şebeke sularına değil, onun yanında, yenilen halk ekmeklere de halkı düşünemez kılmak için büyü&sihir yaptırtıyor''

https://twitter.com/onder...status/716756627672711168
2004 yılında kurulup ismi değişmiş falan filan. Ulan onlarca terör örgütü var onlar neden bu kadar çıkış yapamadı
Cidden siz salak mısınız yoksa salak taklidi mi yapıyorsunuz. Bu tarz terör örgütlerinin aldığı destekler vardır. Öncesi önemli değildir.

Al o zaman bizde ki normal bir terör örgütünü götür bir ülkeye saldırt. Desteksiz olur mu? Olmaz kuruluş tarihi ile var oluş farklıdır.
Her neyse zekasız insanlara ne anlatıyoruz ki. Dediklerimi de anlamayacak bu salak zaten.
esad bir kaç haftaya gidiyordu

önce enişte gitti, rte de gidici gibi

esad hala sapasağlam

yok mu la bu iş de bir gariplik.