1. 1.
  Evet ulu önder gazi mareşal başkomutan hazretleri majesteleri ekselansları sir 1.Ordu tümen komutanı anam babam Kumandan Erdoğana sozlukte hakaret edenleri tarafıma bildirirseniz gereği yapılacaktır.
  10 -21 ... benden af bekleme
 2. 2.
  tayyip erdoğana hakaret edenlere son uyarı
  6 -1 ... haylaz sirin
 3. 3.
  bre hasiktir.
  14 -3 ... kavunvebira
 4. 4.
  uludağ sözlükte güya trollük yaparak eğlendiğini zanneden insan müsveddelerine yapılan son

  uludağ sözlük'te;
  - ulkenin secilmis cumhurbaskani recep tayyip erdoğan a hakaret içeren entryler giren.
  -ima yolu ile rte ile alay eden,
  - rte yi küçük düşürmeye çalışan ifadeler içeren entryler giren,
  - rte, ailesine ve soyuna iftira içerikli entryler giren

  şahıslar hakkında şahsımın avukatı aracılığı ile suç duyurusunda bulunulacaktır.

  bu bana hiçbir şey kazandırmaz.
  ama şurada iki tanesinin kimliğini ortaya çıkarır, mahkeme kararını paylaşırsak gelecekte bu niyette entry girme hedefindeki kullanıcılara ibret olur, bunu yapanların nasıl sürüm sürüm süründüğünü görürler ve efendice, insan gibi kullanırlar sosyal medyayı.

  bu son uyarıdır.
  bundan sonra herkes ayağını denk alsın...

  Edit. Kufur karaktersiz insanlarin savunma yontemidir. Siber suclar bu islere bakiyor, bi ekran goruntusu yeter.
  13 -15 ... atechso
 5. 5.
  Evet demokrasi var ülkemizde(!) Dikta rejimi Yok(!)

  Biraz daha sıkın eleştiri de yasak deyin.
  Bakın arkadaşlar eleştiri dibine kadar olacak. Yeri geldiği zaman yaptığı yanlış gözünün içine sokulacak. Gaf yaparsa dalga geçilecek. Karikatürü yapılacak.
  Ama hakaret edilmemeli. Hakaret kimseye edilmemeli.
  Şimdi üstümde bir entry var ana avrat küfredip Rte ye saygılı olun diyor. Şimdi bunu nasıl açıklarsın?
  Önce içinizdeki ahlaksız terbiyesiz saygısızları eğtin. Bizim değerlerimize saygı göstersin. Örnek olun. Aksi halde karşılıklı mahkemeleşiriz.

  Not: Rte elbet birgün ölecek çünkü o da insan.
  Ama Türkiye Cumhuriyeti demokrasisi ilelebet yaşayacaktır. Liderler gelip geçici.
  Vatandır kalıcı olan.
  Sadece ülkenin kurucusu hatırlanır.

  Al cevap ver Google bakmadan. 19. Osmanlı padişahı kim?
  Türkiye cumhuriyetinin 19 başbakanı kim?
  Örnekler uzar gider ama sen hiç birine cevap veremeZsin.

  Türkiye cumhuriyetinin ilk Cumhurbaşkanı kim?
  Kurucusu Yani sizin tercih ettiğiniz tanımla banisi kim?
  Anında cevap geldi: Mustafa Kemal Atatürk.
  6 -2 ... ozan oyunbozan
 6. 6.
  biz kimseye hakaret etmiyoz. sadece diplomanı göster koçum, diyoruz, gösteremiyo.
  9 -5 ... paganviodio
 7. 7.
  canım, hakaret değil. tayyip'in siyonizm için çalıştığına işaret bir sürü olay var. habire kandırılması şöyle dursun, bir konuşmasında "2010'dan beri uyarılarımı yapıyorum" der, diğer konuşmasında "7 şubat 2013 süreci beni ilk rahatsız eden olay oldu" der. aradaki 3 senenin ne işe yaradığını kimse sormaz. zekeriya öz şerefsizinin avukatlığına da soyunmuştu bir zamanlar, gel gelelim vukuatı ağır bastı. bu ülkenin en değerli kişiliklerinden ilker başbuğ'a yapmadıklarını bırakmadılar. düşmanımın düşmanı dostumdur da, darbe sonrası ahmet şık'ın içeri tekrar atılmasını kim, nasıl açıklayacak? bu ülkenin toprak altı zenginliklerini el birliğiyle aile ve akrabalarına dağıttıkları da konuşulanlar arasında, ben kastamonu'luyum, tayyip'in oğlu incecik yol yapmıştı bir aralar burayı. şöyle söyliyim, en zengin 10 kastamonu'luyu saysak içlerinde gömü bulmadan zengin olan sanıyorum yoktur, bir belediye çalışanı bile aynı şeyi söylüyor. rütbesini açık edip başına bela açmak istemem. 3 sene bir cami restorasyonu sürer mi? duvarların arasında define aradıkları belli işte.

  Bizim binanın arkasındaki çıkmaz sokağı kat izni için trafiğe açtılar, gene kimse kullanmıyor orası ayrı. teleferik yapılacak, güzergahı tarihi bir zenginlikten geçecek şekilde değiştirildi(konuşulanlar arasında), gene gömü bulup zengin olanlara hediye karşılığı dokunmayan bunlardır. ülkenin teknolojide debelenmesi, yeterince iyi yerlere gelememesi gene döndürdükleri ali cengizler sayesinde, biliyorum. gene liselerin halini biliyorum. bank asya'nın sahibi dışarıdayken bank asya'dan işlem yapanların içeriye atılmasına akıl erdiremiyorum, hayır, sahibi, ortağı nasıl masum olabiliyor bunu anlayamıyorum.

  diğer yandan eğitim.. sapık fikirlerin ders kitaplarına girmesi, dağıtılan edebiyat kitaplarında şiirlerin kırpılması(sansürlenmesi), gerçek edebiyatçılar göz ardı edilirken hiçbir şey anlatmadan çok şeyler yazan eskinin elif şafak kafalılarının ders kitaplarında okutulması ve çocuklara sınavlarda bu isimleri bilmeleri dikte edilmesi(saçma sapan bir şair/edebiyatçı kodlama yöntemiyle ders çalışan bu çocuklara yazık), fikir geliştirmeyi her türlü engelleyen bir güdü düzenini, gene eğitim kitaplarında yapılan noktalama işareti hatalarını, sözcüklerimizin gerçek köklerine inilmemesi ve dilimizle ilgili aşağılık duygusu yansıtılmasının sonuçlarını ben yaşayarak öğrendim.

  bunları görerek konuşmak gerekiyor. hakaret karşıtı biriysen atatürk'e, diğer türk büyüklerine de hakarete aynı şekilde hassasiyet gösterebilmen gerekiyor.

  sende ve sizde nerede o bilinç?
  4 -1 ... atabaka
 8. 8.
  tayyip erdoğana hakaret edenlere son uyarı

  evet bencede yapılmaması gerekir, nihayetinde koskoca cumhurbaşkanı tabi.

  bazı adamlar da utanmadan çıkıp ayıplı sözler yazıyorlar bir de posteri üzerine. ne diyelim?

  -ayıp oğlum, yapmayın böyle şeyler.
  2 -2 ... ecinni
 9. 9.
  aynen herşeyin bokunu çıkarın amk evlatları.
  biz burada peygambere islama atatürk'e hakaret edilmesin diyoruz.

  bu soysuz itler de daha hakaretle eleştiri arasındaki kalın çizgiyi görebilecek bir beyine sahip olmadan gelip bu konu da bile trollük yapabiliyorlar.
  2 -3 ... munir bey
 10. 10.
  '' son çağrı! türk havayollarının te ka 200 sefer sayılı ankara esenboğa uçağı kalkış için hazırdır. yolcularımızın 81 noldu kapıda beklemeleri önemle rica olunur. ''

  anonsundan ibaret olan uyarıdır.
  3 ... bircisimyaklasiyor