bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  leman dergisinin 6 temmuzdaki sayısında "Reco Kongo Kenesi Türkiye'nin Anasını Ağlatıyor" başlıklı karikatürde tayyip in "habis, kan emici ve asalak bir hayvan olan keneye" benzetilmesi sonucu açılan 50 bin ytl lik hede..
  1 ... sinnocence
 2. 2.
  ee artık alıştık dediğimiz durum
  ... adriano
 3. 3.
  cumhuriyet gazetesi ve penguen dergisine açtığı davalardan sonra şaşırmadığım davadır.her platform da ab'ye girmek için ellerinden ne geliyorsa yaptıklarını söyleyen bir (bkz: başbakan)ın basın özgürlüğüne köstek olması içinde büyük soru işaretleri barınırmaktadır.
  2 ... isheyaramas
 4. 4.
  birisi karikatürün linkini atsa da baksak dediğimiz. durun ben arayayım atarım. rte buna da dava açsın bu sefer iddaalı gözüküyor *
  ... alcoholica
 5. 1.
  (bkz: rte nin göt olması)
  -1 ... armyy
 6. 2.
  kendisine yapılan eleştirilerin hiçbirine alçakgönüllülükle ve hoşgörüyle yaklaşamayan bir başbakan, bünyesindeki bakanlarında ülkeyi büyük bir pişkinlikle soyarken tüm bu yapılanları görmezden gelmesine karşın;

  en son olarak leman a dava açmış olan sayın başbakan kişilik haklarına tecavüz edildiğini öne sürmüş. o karikatürdeki vurguyu anlayamayacak kadar saf mıdır yoksa gerçeklerin acılığından mıdır bilinmez ama ordaki mesaj açık. diyor ki 'sayın başbakan ülkenin kanın emiyorsunuz'. belkide toplumun aksaklıklarını sivri bir dille vurgulayan karikatürist doğru konuştuğu için yargılanıyordur. herkesin kendini ifade şekli vardır. gazeteci yazısını yazar,sıradan vatandaş sloganını atar, karikatürist te kendi üslubunca karikatürünü çizer. en büyük vurgunları ört bas eden, üstünü yine kendi yalanlarıyla kapatan ve bu kadar ufak ve gayet doğal şeyleri sorun eden bir ülkede yaşıyoruz.

  (bkz: insan olmak)
  (bkz: başbakan olmak)

  http://www.ntvmsnbc.com/news/381213.asp
  1 -1 ... sanitarium
 7. 3.
  olaya iki taraflı bakarsak komik ve gerizekalı bi durum ortaya çıkar..

  aynı $eyi tayyip lemandakilere söylese "şerefsiz, halkına hakaret eden başbakan" olur.

  şimdi bir kaç tane aklı evvel çıkıp "efenim o başbakan hakaret edemez" der, burası demokratik bir ülke değil mi ? hani dü$ünce özgürlüğü vardı sen hakaret edersen oda hakaret eder.

  $imdi öncelikle ağzınızdan akan salyaları silip, bulduğunuz leman dergisinin üstünde tırnaklarınızı kesip kemirmeye başlayabilirsiniz.
  1 -3 ... nietzsche