1. 1.
  -) angela merkel´in baş ucunda "kuranı kerim" olsa- bu acayip bir şey olmaz mıydı?

  -) gürcü yahudileri de karay yahudileri gibi çok iyi seviyede türkçe konuşurlar.

  -) eminaanım varşova ziyareti sırasında da 3 adet büyük ebatlarda 7 kollu şamdan satın almıştı - menorah-

  başı kapalı müslüman bir kadın, neden yahudiliğin en önemli simgesi olan menorah´ı satın alsın?...benim annem de almanya´ya beni ziyarete geldi, hiç aklına öyle bir şey yapmak geldi mi? senin annenin aklına gelir miydı?

  -) paylaştığım fotoğrafta başbakanın yanıbaşında menorah´ın duruyor olması "birilerine verilen bir mesaj" olabilir mi?...kaç amerikan başkanı, kaç israil, rus, ingiliz, alman başkan ya da şansölyesi, başucunda kuran bulunurken bir gazeteciye röportaj vermiştir?

  -)"musa´nın çocukları" isimli bir kitap yazılmıştı. bu kitapta araştırmacı yazar ergün poyraz, belgelerini de vererek emine erdogan´ın siirt kökenli bir sefardik yahudi ailenin kızı olduğunu ve ailenin yahudiliklerini gizlemek için soyadlarını değiştirdikleri yazıyordu. bu iddia hiçbir zaman yalanlanmadı.

  -)tayyip erdoğan hiçbir zaman "ben türküm" demedi. babama sordum o da bilmiyordu, dedi...yani cb türk milletine menşeini hiçbir zaman açıkça söylemedi.

  ben mesela tamamen türküm, selahattin demirtaş çıktı, ben kürdüm, dedi. benzeri birşeyi tayyip erdoğan hiçbir zaman yapmadı.

  -abdurrahman dilipak, isimli akape´nin büyük fikir babası koyu müslüman şeklinde yaşayan şahsın bir kızı var, ve bu kız da türrban takan, başörtülü bir hanım. bu hanım, "katolik ruhban okulu" mezunu imiş !!

  içinizde- modern düşünceli ve laik olanlarda dahil olmak üzere, hanginiz kızını "katolik ruhban okuluna" okumaya gönderir?!!

  https://odatv.com/abdurra...iyatci-mi-2204171200.html

  -) türk milletine "rabia" işareti olarak "kakalanan" işaretin bir başka yahudi sembolü olduğunu biliyor musunuz?

  bir entry´e iki resim eklenemiyor...

  bazen türk milletinin çok kötü tufaya getirildiğini düşünüyorum.

  tayyip erdoğan gürcü yahudisi mi
  7 -1 ... paganviodio
 2. 2.
  rabia işareti...

  tayyip erdoğan gürcü yahudisi mi
  3 ... paganviodio