1. 0.
  yunanistan bize posta koyuyordu, biz yunanistana. her önüne gelen ab mv diyarbakır a gelip ankara ya ültimatom veriyordu, ermeni diasporasından öcü gibi korkuyorduk. başbakanlar gb karşısında esas duruşa geçiyorlardı, ne günlerdi be.

  şimdi öyle mi koca genelkurmay başkanı başbakan karşısında esas duruşa geçiyor. ne günlere kaldık atam?
  -1 ... tea man
 2. 1.
  her önüne gelen bize posta koyuyordu ama en azından her önüne gelene hizmet etmiyorduk. One minute deyip israil pilotlarını konya'da yetiştirmiyorduk. onur paradan çok daha önemlidir.

  Not: yalnız ak parti terör sıfırken iktidarı aldı.
  1 -1 ... gitaryiyenadam
 3. 2.
  tayyip öncesini bilmeyen ergen dileği. ulan pkk nedeniyle verilen 30 bin şehit ne vkit verilmiş. 1993 te otobüsten askerimizi indirip tek tek kafalarına sıktılar lan bu topraklarda.
  dönelim mi öncesine gecelik faizler yüzde 12 he dönelim mi. dün aldığın krediye banka istediği zaman faiz arttırımında bulunup evini bile elinden alıyor dönelim mi.
  54 tane hortumcu banka var dönelim mi. mafya elini kolunu sallaya sallaya haracını kesiyor. dönelim mi oğlum; en uzun görev yapan bakan 5 ay görevde. ülkenin bir önceki başbakanı kumarhanede dayak yiyiyor bir sonraki yürüyemediği için asansör yaptırıyor. genel af ta çıkmış ne güzel tüm katiller dışarı salınıyor.
  ee ışid yok hizbullah var onu ne yapacağız peki derin devlet ne olacak. şubat post modern darbe neden oldu haberin var mı çocuğum.

  sor bakayım anana babana nasılmış yaşamları nelere sahiplermiş neleri olmuş. faili meçhulleri bilir misin sen.
  sivas katliamına mı dönelim oğlum. he uğur mumcu, kışlalı, emeç, ipekçi bilir misin evladım sen bu isimleri.
  daha sayayım mı bak ekonomik durumlara gelmek istemiyorum he off shore hesaplarla dolandırılanları, kesilen nemaları. var git yoluna oğul öğren gel.
  4 -2 ... inderex