1. 1.
  tayyip erdoğan ve hükümeti akp'nin dokuz senelik suriye maceralarında türkiye'ye kazandırdıkları şeyleri merak eden vatandaş sorusu. türbe taşıyıp toprak kaybetme konusunda ilerlediler biliyoruz. başka? rusya ve abd silah satışından kazandılar, iran ve çin etki alanlarını genişlettiler mesela.
  2 ... acele etme papaz efendi
 2. 2.
  Bitli Suri vatandaşları.
  Bir de olumlu yönden bakın olaya. Ülkede sakso piyasası 10tlye kadar düşmüştü. Ay parçası gibi popişi olan Suriyeli kadınlar türk gençlerine güzel vakitler yaşattı.
  Türk escort piyasasındaki soygunculara ağır darbe indirildi..
  2 ... agca
 3. 3.
  suriye
  3 ... serdarsl06
 4. 4.
  Şam'da namaz kıldık ya daha ne istiyosunuz?
  3 ... federal almanya
 5. 5.
  vallahi ben suriyeli olarak çok şey kazandım (ve her ayın 15'i kazanıyorum).

  allah razı olsun dünya gözüyle istambulu da gördüm sultanamette namaz da kıldım.

  bereketimle de geldim nur topu gibi 4 çocuğum oldu ne diyeyim bize kucak açan tırko milletine çok teşekkür.
  5 -3 ... cole phelps
 6. 6.
  Firmalar için ucuz sigortasız işçi.
  2 ... ultraviyole
 7. 7.
  tayyip erdoğan 9 senede suriye de ne kazandı
  3 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 8. 8.
  kapitalist-emperyalist dünya devlerinin bölgede kiralık katil olarak kullandıkları esad ve pkk'nın ikizi terör örgütü pyd eliyle mazlumlara zulmünü durdurmak ve onların emperyalist israil planlarını yerle bir etmek için girdiğimiz topraklarda bunu sorgulayan farsi haşhaşileri gösteren başlık. dibimizdeki emperyalist gücün kiralık katilini durdurmak diyorum. pkk tohumu, büyük ortadoğu projesini destekleyen bir devlet kurulmasını engellemek diyorum. sınırlarımız içinde güven içinde yaşamamız için şehit olan tertemiz anadolu çocukları diyorum. ama yine de esad destekçisi farsi haşhaşi dölü iran devşirmelerinin aklından çıkmayan soru. ne de olsa kendi inanç klanlarından birinin diktatörlüğünde olan ülkede kanın durmasını, mazlumun gözyaşının dinmesini istemedikleri için mezhep faşizmiyle kıvranıp duruyorlar. zira babasının hama katliamında 40.000 sivili katletmesi, baykuş suratlı diktatörün kendi inanç klanlarından olmasından daha önemli değildir. zamanında osmanlı döneminde şeyh bedrettin, şahkulu, celali gibi türlü isyanlara kalkıştıklarında kalkan yerleri indirilenlerin torunları, hala iranın genetiklerine işlettiği "türk katli vacip ve sevaptır" anlayışıyla kendiyle aynı dili konuşan, kandaşı insanlar yerine inançsal klanları onlardan olan bir diktatörü tercih ediyorlar. zaten bunlar değil mi "bismişoh" naralarıyla şahkulu isyanında 50.000'in üstünde sivili kendi inanç klanlarından olmadığı için katledenler? şimdi sorsan, araplara duydukları nefretin nedeninin iranlı şah ismail kaşarinin büyük dedesinin devşirdiği 30.000 türkmen çocuğunun büyük-büyük dedelerinin olduğunu da inkar ederler.
  1 -4 ... feranor
 9. 9.
  tayyip erdoğan 9 senede suriye de ne kazandı
  2 ... traveler of secret moments
 10. 10.
  dünya devlerinin bölgede kiralık katil olarak kullandıkları esad'mış: esad ülkesinin bütünlüğünü koruyor. orasını işid adlı paralı asker ordusu karıştı. şimdi bayrağı senin tayyib'in aldı. erdoğan'ın derdi esad devirmekse, o kadar gerdiyse buyursun orduyu şam'a kadar sürsün. erdoğan'ın öyle bir derdi yok ki. sınır boyunca türk askerini kurbanlık koyun gibi sürsün. maksat kan akmaya devam etsin, derdi o. içsavaş bitmesin de bu suriyeliler niye hâlâ burda (türkiye'de) denmesin, abd fırat'ın doğusunda rahat rahat pkk devletini kursun diye suriye ülkesinde suriye'nin devletinin ordusuna karşı savaşıyoruz.

  büyük ortadoğu projesini destekleyen bir devlet kurulmasını engellemek istiyormuş: şu an senin ülken bölgede büyük ortadoğu projesinin en büyük destekçisi durumunda zaten. ırak'ın, libya'nın, suriye'nin ikiye bölünmesi için elinden geleni ardına koymadı. aynı anda hem libya'daki, hem suriye'deki içsavaş sürsün diye kıçını yırtıyor.

  pkk'nın ikizi terör örgütü pyd eliyle mazlumlara zulmü durduruyormuşuz.
  aha bu akp geldiğinde pkk, bu da pkk 2020:
  tayyip erdoğan 9 senede suriye de ne kazandı
  tayyip erdoğan 9 senede suriye de ne kazandı

  emperyalist israil planlarını yerle bir ediyormuşuz: israil son 10 yılda gazze'de, batı şeria'da yerleşimlerini misliyle arttırdı. golan tepelerinin ve kudüs'ün üstüne resmen çöktü.

  not: bu sitede çok aptalca yazılar gördüm. ama bu gün bu başlıktaki iki tanesi hepsini solladı.
  3 ... ben de yazdim