1. 1.
    2002'de iktidara gelmesi .
    -1 ... metal15
  2. 2.
    Gerek akp'nin kuruluş aşamasında, gerekse kasım 2002 seçimi kampanyasında diğer partilerin yönetim anlayışını eleştirmiş ve "biz ortak aklı harekete geçireceğiz" diyerek mutlakçı bir liderlik anlayışlarının olmayacağını belirtmiştir ama bu söylem icraata yansımamıştır. tayyip erdoğan önderliğinde akp mutlakiyetle yönetilen bir parti konumuna gelmiştir. Bu ve buna benzer hatalardır.
    1 -3 ... ikaperno
  3. 3.
    26 şubat 54'te ki hatalı çıkışıdır.
    14 -6 ... aquila non capit muscas
  4. 4.
    Suriyeli'leri türkiyeye sokması. Ve böylece Suriyelilerin türkiyede fuhuş yapması, dilenmesi , hırsızlık yapması'dır.
    1 -1 ... sabrireyyis
  5. 5.
    Türk halkını tokatlaması, para sıfırlaması, youtube ve twitter'i yasaklaması!
    -1 ... antikaw anarsist
  6. 6.
    lisanslı oynadığı son maçında yedek olmayıp ilk 11'de başlayarak sakatlanması. sakatlandığı maç: hilalspor maçıydı. babamın yedek oynadığı maçtır aynı zamanda. 2 maç sonra babamda sakatlandı. babam işçi, rte başbakan oldu.
    ... darwin watterson
  7. 7.
    Doğmasıdır efendim.
    3 ... antikaw anarsist
  8. 8.
    hala başbakan olması.
    1 -1 ... gercekleri soylerim
  9. 9.
    Andımıza ve yazarına hakaret etmesi ve kürdistanı ilan etmesi türklükle gelmeyin demesi. Milletim milletin adını koymamasi! Andımızı söyleyen onurlu halka yolsuzluk yaptı deyip kendi pislıklerinin ortaya çıkması!
    4 ... antikaw anarsist
  10. 10.
    abd'nin ırak operasyonuna destek olmamasıdır. ondan sonrası iplik söküğü gibi gelmiştir. meclisten izin çıkmaması en büyük hatasıdır.
    1 ... mr stan