1. 16777214.
  bu durum ziraat bankasında da görülmektedir. T.C. Ziraat Bankası oldu mu sana ziraat bankası. türk kızılayı sodasını da unutmayalım.
  4 -2 ... altan518
 2. 16777215.
  devlet bahçeli' nin buna ses çıkarmaması.
  3 ... tierraylibertad
 3. 0.
  türk ismini beğenmeyen ya da hazmedemeyen kim olursa olsun mevkisi ne olursa olsun siktirolup bir arap ülkesinde yaşayabilir. kimseyi zorla tutmuyoruz.
  3 ... exlamabin
 4. 1.
  Davarların önüne yem koyma amaçlı açılan porovokatif bir başlık daha. Tayyip erdoğan haksız mı? Tabibler birliği isminin başında "türk" ibaresinin ne işi var? Ttb türk mü ki? En son ypg-pyd güzellemesi yapmadi mi bunlar?

  Haber aynen şu şekilde

  --spoiler--
  CHP Sözcüsü Bülent Tezcan, Erdoğan'ın açıkladığı TTB ve TBB isimlerindeki Türk ve Türkiye ifadelerinin kaldırılacağı yönündeki açıklamalara tepki gösterdi!
  --spoiler--

  Chp buna tepki göstereceğine, ttb'nin ypg ve pyd güzellemesine tepki göstersin önce. işleri güçleri, provokasyon kaos kargaşa. Herkesi kendi seçmeni gibi her önüne konulana inanır sanıyorlar.
  1 -3 ... bim kamyoncusu
 5. 2.
  başbakanlığın,cumhurbaşkanlığının başında tc'nin ne işi var?
  biri ışid'e birkaç öfkeli genç
  diğeri de fetöye ''hoca efendi''
  apo'ya sayın abdullah öcalan demiştir.
  güzellemeyse güzellemenin allahını yapıyorlar.
  2 -2 ... exlamabin
 6. 3.
  Türk olmayanlar türk ismini kullanamaz reisimiz yine doğru yolda.
  1 -2 ... dedeninkeli
 7. 4.
  Boş beleş laflar. Al sana TÜRK ismi: http://www.yenicaggazetes...unu-soylemedi-179641h.htm
  -1 ... abdullahyuksel
 8. 5.
  Ayrıca şu savunma sanayiinde yapılan gelişmelerden ve yurt dışında dalgalandırılan bayraklardan utan. Orda terörist üniforması üzerinde Amerikan bayrağı gibi dalgalandırmıyoruz. üRETiLEN ürünlerin yerlilik oranını eleştirebilirsin ama sonuçta bir çaba var. Bunlar kime yarıyor TSK'ya mı pkk'ya mı, Amerika'ya mı? Türk için yapılacak en güzel şey üretmektir. Sürekli Türk ismini kullanmakla olmuyor bu işler. Türk ismini mesela GökTürk uydusu ile kullanacaksın. Türk ismini mesela Altay tankını -yapmaya çalışmakla- anacaksın. Türk ismini uzay araçları üretim ve test merkezi yapmakla anacaksın. Çakma solcu görünüp savaşa hayır diye çığırtmayacaksın Türk ismini kullanıp.
  -1 ... abdullahyuksel