1. 1.
  ak partili bopçu cumhurbaşkanı tayyip erdoğan'ın, halkın seçilmiş ana muhalefet liderini tehdit etmesi olayı. böyle bir cumhurbaşkanı, böyle bir siyasi sorumsuzluk olamaz. gerilimi bilinçli tırmandıran, 15 temmuz'da sokağa çıkanları kapıkulu gibi gören tayyip erdoğan'ın chp liderini yani muhalefeti tehdidiyse şöyle. diyecek söz yok. çok varda. yok. kabataş'ta yapamadığını yine yapamayacaksın eyy tayyip. bu millet birbirine düşmeyecek.

  "Sen eğer Gezi olaylarındaki gibi bir şeyler yapmaya kalkarsan, o televizyon ekranında haddini bilmez birilerinin sokağa davet etmesiyle iş yapacağını zannediyorsan, bilesin ki bu millet 15 Temmuz'da FETÖ'cülere ve uşaklarına meydanları nasıl dar ettiyse, yine dar ederiz. Bunu böyle bilesin."

  http://www.cumhuriyet.com...a_firsat_bulamazsin_.html
  11 -6 ... o halde umabilir miyim
 2. 2.
  önüne asal sayı koysan onu bile ikiye böler, ayrıştırır. ben artık şaşırmıyorum.
  11 -2 ... noxeca
 3. 3.
  reis'den cevap geçikmedi.

  https://video.uludagsozluk.com/v/tayyip-erdoğan-ın-milli-iradeyi-tehdit-etmesi-177179/

  1 -2 ... zorozorororozorozorororororo
 4. 4.
  akla ilk okul yıllarını olaydır. vardı ya hani dayak yiyeceğini anlayıp gücü yetmetince "seni abime/çeteme dövdüreceğim" diye atar yapmaktan geri kalmayanlar. bu da öyle.

  - sokaklara çıkarsanız sizi dövdüyüyüm :(
  + oy oyy ağladın mı çennnn koyktun muuu..
  9 -1 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  Biliyorsunuz selo sokağa isyana çağırdığı zaman,50 vatandaşı sokaklarda öldürdüler.bu masal değil bikaç sene önce oldu.butür eylemler terörün ve fetönün arayıpta bulamadığı ortamlar.evet vatandaşın protesto etme hakkı yürüyüş hakkı var ve yasaldır,Ecevit döneminde bizde çok yaptık.ama mitinge terör örgütlerini alıp yağma talan yakıp yıkma polise taş atma gibi cahilce şeylere izin vermedik.şuan çok nazik bir dönemdeyiz.
  2 ... kalahari 1
 6. 6.
  tayyip erdoğan ın milli iradeyi tehdit etmesi
  4 ... teflon
 7. 7.
  tayyip erdoğan'ın kabataş ve dolmabahçe'de sahneleyemediği oyunu tekrar etmek istemesi. başka şey değil. ha, ana muhalefet lideri olacak keriz bunların altında kalır mı? kalır.
  3 -1 ... o halde umabilir miyim
 8. 8.
  tayyip erdoğan ın milli iradeyi tehdit etmesi

  Olağan dönemde her şeye izin var. Terör tehdidi dediğinde her şeyi yeniden düzenliyor idare.

  OHAL 3 ay bile sürmez dediler 2 yıl sürdü. Kaldırıldı dediler ama bu yasa ile bütün hukuka yedirdiler. OHAL ilanı gereksiz artık çünkü yasadan kaynaklanan OHAL kadar denetim imkanı geldi.
  5 ... ali candan
 9. 9.
  ADAM HAKLI, en son gezici ve sosyalist geçinenler kapitalizmin kalbi ingiltere'de almıştı soluğu. bunların hiçbiri de çin'e ya da kuzey koreye, efendime söyleyeyim kübaya falan kaçmıyor ne hikmetse.
  1 -5 ... masklavi
 10. 10.
  her lafı şişinme, övünme, böbürlenme, kibirlenme.. onu kimsecikler yiyemezmiş, çünkü o büyük gelirmiş.. breh breh breh..

  ne kadar erkek adam olduğunu rahip brunson vakasında gördük... aslında adamın zoru görünce geri vitese takmadığı hadise yok..

  mesela libya bombalanırken akşam "nato'nun libya'da işi ne" deyip ertesi sabah (artık göklerden nasıl bir emir geldiyse) izmir'i nato'nun kumanda merkezi yapması var..

  nerde tek bir sert laf etmeyen ama gümmm diye bir geceyarısı kıbrısa çıkan bülent ecevit... nerdeeee rizeli recep..

  ancak dikkat etmek lazım, adamın elinin altında sadat gibi bir örgüt ve osmanlı ocakları, alperen ocakları, osmanlı torunları gibi ultra sakat tipler var.. çok büyük arızar çıkarabilir bu rizeli adam.. özellikle de kendisine ve ailesine bir zarar gelmeyeceğini hesaplamışsa..
  5 -2 ... arbutus unedo