1. 1.
    zaten tartışmalı bir durumun akp'nin kendi icadı yasalarla tekrar tartışmaya açılması olayı. böyle giderse olacak. ilginç bir noktaysa tayyip erdoğan ilk günden istanbul'daki seçim sonuçlarını kabul etmişken, akp içindeki bir güruhun tekrar sayım ve seçim yenilemekte ısrar etmesi.

“ERDOĞAN’IN MAZBATASINI TARTIŞMAYA AÇTI”
    Yavuz’un “KHK’lılar oy kullanamaz açıklamasına” CHP’den flaş tepki: CHP Parti Meclisi üyesi ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Yavuz’un bu açıklamasıyla bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran seçimlerinin ardından aldığı mazbatayı “tartışmaya açtığını” söyledi.

Tezcan, KHK’lıların gerek 24 Haziran genel seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde, gerekse 16 Nisan 2017 referandumunda oy kullandıklarını, bunun o dönemde hiç gündeme gelmediğini kaydederek, “AKP Genel Başkan Yardımcısı Yavuz’un açıklamasının anlamı şudur. AKP, “bizim kazanmadığımız seçimler şaibelidir. Bizim kazandığımız her seçim ise düzgündür” diyor. KHK’lıların oy kullanamayacaklarını iddia etmesi, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 24 Haziran sonrası aldığı mazbatayı tartışmaya açmaktır.” dedi."

https://www.sozcu.com.tr/...tisilacak-sozler-4459118/
    9 -1 ... kali ma shakti de
  2. 2.
    anılarla yaşıyorum hayallerle yaşıyorum kafasının tezahürü dür .

muhalefetin içine düştüğü son nokta .

darbe yollarınız mı kapandı bakim sizin .

artık gayrı meşru yollardan başa geçemiyormusunuz bakim siz .

ah kıyamam lan ben size .
    2 -7 ... tiamat