1. 1.
  Demek ki üstad kelimesi kötü bir anlam ifade ediyormuş. Şu adamda iki yüzlünün teki Atatürk'ü hem övüyor, hemde söven kişiyi ziyarete gidiyor.
  2 -1 ... zekovictr
 2. 2.
  kadir mısıroğlu vatan hainidir. bu da biline!
  10 -2 ... bedreddin
 3. 3.
  Kurtulus savasinda keske yunanlilar galip gelseydi diyen haininin kimlerin akil babasi oldugunu gosterir.
  11 -2 ... kedi memduh
 4. 3.
  hakikat bekçisi diye bunu mu buldunuz? başka malzeme kalmadıysa demek ki. elde ne varsa onu kullanmışlar.
  3 ... tommy oliver
 5. 4.
  kendisi hakkında yorum yapmaya gerek yok zira hakkında kurulacak cümledeki nokta bile israftır. rte'nin kendisini ziyaret etmesine de hiç şaşırmadım.
  3 ... ruyasindaruyagoren
 6. 5.
  birisi iç ve dış siyasetteki engin bilgilerini diğeri ise tarih konusundaki muazzam bilgi havuzunu birbirleri ile paylaşmışlardır.

  iyi kara delik oluşmamış bari mekanın ortasında.

  (bkz: karanlık maddelerin bir araya gelmesi)
  5 -2 ... mel mel bakan gibson
 7. 6.
  ilk kez akp'ye oy verecektim sırf afrin operasyonu hareketinden dolayı ama yok aga bu adamların ne bok yediği belli değil. Hem gazi kemal diye atatürkçülük oyna hemde fesli orospu çocuğunu ziyarete git. Olmadi.
  9 -1 ... konglamere lenf nodu
 8. 7.
  sucukçu muhasebecisi'nin de yunan'ın yenilmesinden rahatsız olduğunu gösterir.

  ayrıca sucukçu muhasebecisi'nin selahattin eyyubi'nin hayvan oğlu hayvan olduğu ve de yezit'in haklı, hüseyin'in haksız olduğu konularında fesli şarlatanla aynı düşüncede olduğunu gösterir.
  4 ... rumeli71
 9. 8.
  tayyip erdoğan ın kadir mısıroğlunu ziyaret etmesi
  ... ruyasindaruyagoren
 10. 9.
  15 Temmuz hain darbe girişiminden sonra Sn. Cumhurbaşkanı'nın hatalarını tekrarlamayacağı konusunda halkta bir umut oluşmuştu. Milli değerlerin başında gelen Mustafa Kemal Atatürk'ü anlamaya başladığı ve saygı duyduğu izlenimi geniş kitlelerce taktir edilmişti. Evet, MHP ile ittifak yapacak bir partinin lideri, Atatürk'e ağza alınmayacak laflar eden bir zavallının hasta ziyaretine gitmiştir. Bu parti lideri de maalesef Sn. Cumhurbaşkanı'dır. Sn. Cumhurbaşkanı'nın yeniden ABD ile anlaşması ne kadar korkutucu olacak ise bu olay en az o kadar korkutucudur.
  2 ... visneasidi