1. 1.
    şahin k'dır. iki farklı kulvarın aynı öncüleridir. biri halk içinden mevcut çirkin ve yaşlı hatunları seçer, bulur, mesleğinin gereğini yapar. diğeri ; çirkin, yaşlı, genç dinlemez. tüm halkı seçer, bulmasına gerek yoktur, hepsi ortadadır. ve mesleğinin gereğini yapar.

alternatif olarak rocco siffredi, johnny sins falan da var ama türk asıllı birisinin oynaması daha makul olur.
    13 -12 ... epilasyonlu sinek bacagi
  2. 2.
    benzerlikten ötürü nejat işlerdir.
    18 -3 ... okuryatarr
  3. 3.
    (bkz: george clooney vs abdullah gül)*
    1 ... ruyagordum
  4. 4.
    kıymeti anlaşılınca onun kadar kıymetli bir aktör canlandıracaktır eminim...sağolsun bu konuda deniz bey kendi filmini kendi çektiği için ardından bir aktör arama ihtiyacı bırakmamıştır mesela ama sayın erdoğan her büyük türk lideri gibi sonradan kıymetini bilinenler kervanına katılacak gibi görünmektedir...
    5 -6 ... impala
  5. 5.
    recep beyi canlandırdığı için sokakta dayak yeme ihtimalini gözeterek bu ismi uygun gördüm.
    (bkz: berhan şimşek)
    -1 ... 40 yapar
  6. 6.
    (bkz: nuri alço)*
    3 -1 ... mackenzie
  7. 7.
    kendisi zaten usta bir aktördür. ne rol verilirse verilsin hakkıyla oynayacaktır.*
    8 -2 ... birberber
  8. 8.
    tayyip ve karizma adı altında, gözleri bile körleştilmiş fanatikleri tarafından uygun bir aktör bile bulunanamıştır.

vah vah, johnny depp, brad pitt, george clooney 3'ü bir araya gelip toplanmış ağlıyorlarmış. " bizde tayyip'teki karizmanın %1'i yok... :( " diye.

ulan tayyip ve karizma, aynı cümlede geçince bile komik anasını satayım. karizma ? tayyip ? tdk'ya bir göz atın isterseniz. veya

http://www.dunyagoz.com/

hastahanesinden bir randevu alın.

böyle dalga değil, 1-2 tane normal resmini paylaşıyorum.

tayyip erdoğan ı sinemada canlandırabilecek aktör

tayyip ? karizma ? ahahaha lan gece gece karnıma ağrı girdi be. iyi hadi şahin k'yı geçtim. 2-3 aktör vereyim, karizma olarak canlandırsınlar sevgili recep the charisma'yı.

steve buscemi ;

steve buscemi

Mike Myers

http://www.thecinemasourc...rs%20-%20Walter_Mitty.jpg

Vincent Schiavelli

vincent schiavelli

Robert Davi

anca bunlar kusura bakmayın.
    5 -5 ... epilasyonlu sinek bacagi
  9. 9.
    ... annabell lee
  10. 10.
    epilasyonlu sinek bacagi nickli yazarımız olabilir.
    ayrıca; sinema derken beyaz perdeyi mi kastettin başlık açacağı ?
    -2 ... reziller